Végh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely

3,4
a 60 keszthelyi étterem közül
szendvicsbár
Végh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely
Végh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka KeszthelyVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel
Nussbaum Panzió Keszthely
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Végh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely vélemények

Átlagos 2022. április 23.gyerekekkel járt itt
A Rétesház a Helikon Kastély közelében található, mi úgy akadtunk rá, hogy pont itt parkoltunk le előtte. Elvitelre vásároltunk. A korábbi 2015-2017-es értékelésekhez képest jelentős áremeléseket végeztek, ami persze a országszerte általános és érthető is, hogy az árak nőttek, no de azért közel sem ilyen mértékben.
Végh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - EgyébVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - EgyébVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Egyéb
Gyenge 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Keszthelyen szerettünk volna egy könnyű ebédet elkölteni, 2 kisgyermekes család. Az éttermet a We love Balaton kiadványból választottuk, gondolván, hogy méltán került bele, és minőségi szolgáltatásban lesz részünk. Óriásit csalódtunk, minden téren. Kedvetlen néni vette fel a rendelést, jól van, mindenkinek lehet rossz napja.
Kiváló 2017. szeptember 13. járt itt
A házban is van hely, ám mi a teraszon foglaltunk helyet. A rétesek a pultból választhatók, a reform ételek és a hamburgerek pedig az étlapról. A glutént mellőzni kívánóknak van árpa vagy köles alapú étel és maglisztből készült zsemléből összeállított hamburger. Nagyon kedvező áron kínálják a napi levest, ami általában krémleves, a tetején valami szórással (pl.
Végh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Étlap/itallapVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Étel/italVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Külső képVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Étlap/itallap
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2015. augusztus 17.barátokkal járt itt
A Végh-Pataki Rétesház is egyike azon 270 helynek, melyet a Magyar Konyha alkotóközönsége méltónak tartott arra, hogy bevegye az idei Balaton-témájú különkiadványba. Keszthelyi turnénknak második helye volt ez a hónap elején. Kissé túlrendeltük magunkat tekintve, hogy még hány helyen akartunk enni, de sebaj, nem hagytunk ott semmit.
Végh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Étel/italVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Étel/italVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Étel/italVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - EgyébVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Étel/italVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - BelsőVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Étel/italVégh-Pataki Rétesház & Szendvics Mekka Keszthely - Külső kép