Esőnapi különprogram

Hintómúzeum KeszthelyHintómúzeum Keszthely a térképen

Érdekes 2022. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 17.
Miután alaposan végigjártam ismét a Festetics kastélyt, a kombinált jegyem nyomán - egy rövid esőszünetben - átszökelltem a pocsolyákon az egykori istállóba, ahol most hintókiállítás van. Az istálló felépítése ma is az, mint régen, el is lehet képzelni az épületet eredeti funkciójában, csak most három területre van osztva, I-es, II-es és III-as egységre, így lehet körbejárni. Rengeteg kocsi van kiállítva. Nem csak hintók, szánok is, elegáns halottaskocsik, egyszerűbb kétkerekűek, meg talán gazdasági munkára alkalmas szekerek is. A bemutatók sorának végén még veteránautó kiállítás is van, fokozva az antik hangulatot, átmenetet teremtve a múltból a mába. Mindenkinek ajánlom, érdekes, és jó program egyben.
Hintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - EgyébHintómúzeum Keszthely - Egyéb

Hintómúzeum további értékelései

2024.07.28családjával
Láttuk már de így is tetszett. Vannak dolgok amik újak a kiállításban. Nekem például a a benzines kis autó nagyon tetszett.
Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Monarchia Vendégház Keszthely