Szokatlan élmény

Reneszánsz Erotikus Panoptikum KeszthelyReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely a térképen

Érdekes 2022. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 20.
Hű, hát ez egy érdekes dolog... a keszthelyi belvárosi múzeumok (babamúzeum, kínzás-horror, játékmúzeum, történelmi stb.) sorába benne van egy erotikus panoptikum is, egészen közel a játékmúzeumhoz, azt hiszem, inkább az alatt.... amíg a gyerek a dadussal fent vihánc, addig a mama meg a papa lemehet erotikát kukkolni. Ez amúgy 16 éven felülieknek van nyitva. Rólam kiderült, hogy az vagyok, szóval lemehettem. Egyedül bolyongtam be a helyet, ahogy szoktam, alapjában véve némi reneszánsz beütés is van benne, leginkább régi könyvekből kimásolt sikamlós rajzok, metszetek, meg hát nagyfigurás panoptikumszobrok is, az erotikus fantázia különféle megnyilvánulásainak kivetülései. Azt nem tudom, hogy az egyértelműen Monica Lewinskyre és Bill Clintonra utaló performance mennyire reneszánsz, de nyilván hiányosak a történelmi ismereteim. Mindenesetre szórakoztató a dolog, határozottan érdekes. Hogy milyen korban mik jutottak eszébe erről az embereknek. Láthatsz persze a Dekameronból is ismert jelenetet. Alapjában véve nem tudom, ki hogyan van ezzel, amikor Amszterdamban voltunk valami testületi kiránduláson, emlékszem, a legvaskalaposabb, legprűdebb kolléganők is érdeklődve eljöttek az Erotic Museumba meg a vöröslámpás negyedbe... szóval, akit nem zavar ez az egész, annak érdekes lehet, én például nem bántam meg, hogy lementem ebbe a pincébe.
Reneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - EgyébReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - BelsőReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - Külső képReneszánsz Erotikus Panoptikum Keszthely - Egyéb
Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Legjobb ár önellátással