Fülöp: csalódás - Abbázia Club Hotel Keszthely

Abbázia Club Hotel Keszthely értékelése
8. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

csalódás

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Az apartman felszereltsége, kényelme megfelel a kategória besorolásnak, viszont ami nagyon kellemetlen volt az október eleji hideg napokban, hogy fűtés nem volt az apartmanok egyikében sem, hiába reklamáltunk, a személyzetnél az volt a válasz, hogy a főnök nem adott engedélyt a fűtés bekapcsolására. Az is előfordult, hogy több vendég ezért elhagyta a szálláshelyet.
A száláshely környékén az utcákon parkolni csak parkolási díj ellenében lehet, a szálloda ezt kihasználja és 1300.- Ft/nap áron ad egy beállási lehetőséget egy üres telekre.
Megdöbbentő a mai világban, hogy internet kapcsolat csak borsos áron napi ezer forint feletti díj térítése mellett lehetséges. A szálláshely étterme nem működik, tájékoztatás szerint az üzemeltető felmondta a szerződést.

Ennyire tetszett: Gyenge
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Fülöp felhasználót?    Igen

Abbázia Club Hotel Keszthely
8360 Keszthely
Erzsébet királyné útja 23.

Vélemények Fülöp felhasználótól

2019. május 7.
A szálloda elhelyezkedése az ami kiváló a többi körülmény tekintetében jobbra számítottam. Az épület ill. a szobák eléggé lelakottak, a napi takarítás abból állt, hogy a szemeteskosarat kiürítették, porszívózásnak, portörlésnek nyoma nem volt tapasztalható az egy hét alatt. Az étteremben több...

2019. október 21.
Október elején többször ebédeltünk ebben az étteremben amely megitélésünk szerint egy gyors és olcsó háromfogásos menüt felszolgáló étterem, mindemelett 6-8 féle savanyuságot választhattunk külön, a menű árában. Az étterem tiszta, a felszolgálás gyors, a személyzet udvarias volt, annak ellenére,...

2019. október 21.
Egy hosszú út után megéhezve tértünk be egy ebédre, a hely és az étel melyet rendeltünk az elvárásunk alatt maradt minőségre, így az ár érték arány gyenge minősítést érdemel. Valószínű másoknak is hasonló lehetett a véleménye mert egy koradélutánni időben ketten voltunk az étterembe. Az étterem...

Abbázia Club Hotel, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár reggelivel, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 6.755 - 12.740,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2018-07-05 - 2021-01-01
 - Március 15. - teljes előrefizetéssel
3 nap/2 éjszaka 12.255,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020-03-12 - 2020-03-15
 - Március 15.