B&B Apartman Keszthely

B&B Apartman Keszthely
B&B Apartman KeszthelyB&B Apartman Keszthely
B&B Apartman KeszthelyB&B Apartman Keszthely

B&B Apartman Keszthely bemutatkozása

Családias környezetben, a keszthelyi Libás strandtól 5 perc sétára, csendes, zöldövezeti zsákutcában helyezkedik el a B&B Apartman. Az új építésű, 60 négyzetméteres ház két külön szinten kisebb és nagyobb vendégeinek egyaránt kellemes kikapcsolódást biztosít.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel
Nussbaum Panzió Keszthely
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

B&B Apartman Keszthely vélemények

2017. augusztus 16.családjával járt itt
Egy új részen, egy szép ház. Családdal voltunk. Öten. A szállás a tetőtérben van. Kár, hogy nincs légkondi, mert a kánikulában nagyon meleg volt, igaz, minden szobához van ventilátor. A konyha kényelmes, de inkább 4 főre. (annyi is, de mi pótágyat kértünk)
Közel a strand. gyalog is néhány perc. Jó, hogy a kocsival egy viszonylag fedett részen lehet beállni.
B&B Apartman Keszthely - Külső képB&B Apartman Keszthely - Külső képB&B Apartman Keszthely - SzobákB&B Apartman Keszthely - BelsőB&B Apartman Keszthely - Szobák
2017. április 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves vendéglátók. Az apartman nagyon tiszta, jó kiosztású. A konyha felszerelt, habár azt mi csak a reggelinél és a vacsinál használtuk, mert állandóan úton voltunk. A szálláshely egy kicsivel távolabb van a városközponttól, viszont szinte a Libás strand kapujában található, ami nekünk most inkább fordítva picivel jobb lett volna, mivel nem strandolni mentünk.