Egy emlékezetes nyaralás a Hotel Helikonban

Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely a térképen

Kiváló 2015. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. május 3.
4 éjszakát töltöttünk a hotelben a párommal, a kisfiunkkal és az anyósomékkal.
Vonattal utaztunk úgyhogy jól jött, hogy a hotel a vasútállomástól pár perc gyaloglásra van.
Már messziről észre lehet venni a hatalmas épületet. A bejárat akadálymentesített, kisfiam számára ez hatalmas élmény volt, hogy nem volt muszáj a lépcsőn közlekednie.
A recepción barátságosan fogadtak. A vonatunk egy kicsit előbb érkezett meg, mint ahogy el lehetett foglalni a szobákat, de készségesen a rendelkezésünkre bocsátották az egyik szobát, mivel már készen voltak a takarítással.
Az ételekről....hát hogy is mondjam, zavarba ejtő bőségtál, az ember nem tudja mit egyen és mint hagyjon ki mert a gyomorkapacitása nem bírja...hogy őszinte legyek életemben nem ettem így tele magam...nem mertünk inni semmit utána, mert attól tartottunk hogy egyszerűen kipukkanunk.
A pincérek kedvesek voltak, reggelinél is volt tea, kávé, kakaó, ki mit kívánt.
A szállodának van beltéri medencéje és saját strandja is, lehetett vizibiciklizni kajakozni.
Az előtérben volt egy szép szökőkút hatalmas teknősökkel, egy biliárdasztal, amit ki is használtunk.
Lehetett fitneszgépeken is izzadni, de volt finn szauna, amire én nem mertem vállalkozni, mert szédülős vagyok, de apósom helyettem is bement :)
A szoba kilátása az valami páratlan volt, a Balaton éjszaka látképe utánozhatatlan. A szoba pici de kényelmes, igazándiból szerintem nem is kell nagy szoba, hiszen ha nyaralni megyek, nem azért megyek, hogy a szobában kuksoljak.
Közel van minden, a sétahajók és a hattyúkat is mentünk minden nap etetni, a szállodából hozott kiflikkel.
A lényeg a lényeg, hogy amint lesz rá lehetőségem ismét megyek Keszthelyre a Hotel Helikonba, mert felejthetetlen élményt nyújtottak számomra.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Hunguest Hotel Helikon további értékelései

2019.02.22a párjával
Nagyon szép hotel, kedves és segítőkész személyzet.Nagyon finom ételekkel. Továbbá tetszett az is hogy megmaradt a régmúlt hangulata,olyan kicsit mintha visszautaztunk volna pár évtizedet az időben.Igaz mi tavasszal jártunk ott, de még így is nagyon élveztük.Sok látnivaló van a környéken...
2018.02.06a párjával
3 éjszakát töltöttünk a szállodában, félpanziós ellátással. Érkezésünkkor a bejelentkezésnél kicsit, komor hangulatban fogadott a recepciós, de nem volt lekezelő vagy bántó, talán csak fáradt. A szoba elég puritán, a fal egy részét az átkosból megmaradt bádog vagy műanyag lapok fedik. Elég fura...
2017.11.05gyerekekkel
Szép napsütéses november elején voltunk a Hotel Helikonban.A gyerekek számára tartalmas napi programok voltak a hajszobrászattól a gyöngyfűzésig rengeteg kreativ dologgal.A pozítiv élményekre viszont negativan hatott,hogy nagyon hideg volt a helyiség ahol a gyerekeket foglalkoztatták.Ennek...
Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Legjobb ár önellátással