Hunguest Hotel Helikon Keszthely
8360 Keszthely, Mikus Gyula sétány 5.

Hunguest Hotel Helikon Keszthely a térképen

Hunguest Hotel Helikon Keszthely értékelése:

9. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
173. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Hunguest Hotel Helikon Keszthely képei

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
Nagyon szép hotel, kedves és segítőkész személyzet. Nagyon finom ételekkel. Továbbá tetszett az is hogy megmaradt a régmúlt hangulata,olyan kicsit mintha visszautaztunk volna pár évtizedet az időben. Igaz mi tavasszal jártunk ott, de még így is nagyon élveztük. Sok látnivaló van a környéken is,hétvégi kikapcsolódásra is tökéletes.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 6.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában, félpanziós ellátással. Érkezésünkkor a bejelentkezésnél kicsit, komor hangulatban fogadott a recepciós, de nem volt lekezelő vagy bántó, talán csak fáradt. A szoba elég puritán, a fal egy részét az átkosból megmaradt bádog vagy műanyag lapok fedik. Elég fura és elhanyagolt érzetet kelt. Akárcsak a teraszajtók, rájuk férne a felújítás.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Szép napsütéses november elején voltunk a Hotel Helikonban. A gyerekek számára tartalmas napi programok voltak a hajszobrászattól a gyöngyfűzésig rengeteg kreativ dologgal. A pozítiv élményekre viszont negativan hatott,hogy nagyon hideg volt a helyiség ahol a gyerekeket foglalkoztatták. Ennek ellenére nagyon jól éreztük Magunkat szívesen vissza megyünk amikor felújítás után újra nyit a szálloda.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
Visszatérő vendégei vagyunk a Helikon hotelnek,közvetlen a Balaton partján. Mindig nagyon meg vagyunk elégedve az ellátással, a személyzettel. A napot az uszodában kezdjük,este ott fejezzük be.Napközben átkerékpározunk a hévízi tóhoz, mert élmény még a kerékpár út is, az erdőn keresztül.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 8.
A személyzet nagyon figyelmes,udvarias és készséges. A tisztaság hagy némi kívánni valót maga után. A függöny pl. nem tudom mikor volt kimosva. . . . az erkély felmosva. . . a köntösök cseréje valószínűleg nem minden vendég után történik meg (legalábbis erre utaltak a zsebekben felejtett jegyek.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
-nagyon jó konyha, és az személyzet
-nagyob karbantartást kerékpárokra - nem tesz jót nekik az esön parkolás
-hilyánzot több szlovák és cseh TV csatorna, rádio a szobán

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
10-12 éve már voltunk itt és akkor mindennel elégedettek voltunk. Ebben a reményben jöttünk most is, ráadásul már unokával. Az érkezéskor 14 órára a szoba még nem volt kész. A fiatal duci recepciós hölgy ( nevét nem tudom, mert nem volt kitűzője )szerep tévesztésben volt, fél óra elteltével sem lett kész a szoba,és elvárta, hogy rendszeresen mi menjünk oda a pulthoz és kérdezgessünk, a szoba felől.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Köszönet a Hunguest Hotel Helikon minden Dolgozójának az élményekkel teli 5 napért! Mindenki teljesítette minden óhajunk.:) Nagyon finom és sokféle étel,ital korlátlanul volt fogyasztható az all inclusive ajánlatban. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Jövőre is itt szeretnénk nyaralni! :) Bátran ajánlom Másoknak is!

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Könnyen megközelíthető a szálloda. Nagyon segítőkész a személyzet,maximálisan elégedett vagyok. Ugyanígy az ételek választéka,minősége, valamint az ízei kiválóak voltak,elismerésem a szakácsoknak! A szigeten való strandolás kicsit családi hangulatot teremtett,mivel csak a szálloda vendégei használhatják! Az esténként szóló élő zenét kellemes volt hallgatni!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése, a hozzá tartozó sziget végén a mélyebb vízben a nagyobbak, az oldalánál lévő lejárón a kicsik sekélyebb vízben lubickolhatnak, szállodán belül pedig az uszodában. A szálloda előtt fel lehet szállni a városnéző kis vonatra, (túl meleg volt) több helyen leszállni, pl. a kastélynál, majd folytatni az utazást.

Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, éjszakai pezsgőfürdővel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hotel Bacchus
5 nap/4 éjszaka 17.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szoba bekészítéssel, egy órás sétahajózással, Bormúzeum megtekintéssel, parkolással
2020.06.24. - 2020.08.20.
Abszolút Vendégház
2020.04.15. - 2020.09.30.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.610 - 12.740,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kristály Hotel
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand és múzeum belépővel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Admiral Panzió
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel és wellness-részleg használattal, kedvezményes kerékpár-kölcsönzéssel és jakuzzi használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Hotel Ovit
5 nap/4 éjszaka 15.563,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeumi belépővel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Tokajer Wellness Panzió
2020.04.10. - 2020.09.30.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150 - 8.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 12.650 - 33.396,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.11.27.
Ensana Thermal Aqua
5 nap/4 éjszaka 20.200 - 22.300,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KeszthelyX