Álomutazó: Visszatérünk a Kakaduba! :) - Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely értékelése
1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

Visszatérünk a Kakaduba! :)

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Idén nyáron 5 napot töltöttünk családdal a Kakadu Hotelben. Érkezésünkkor nagyon kedvesek voltak a recepción és a személyzet minden tagja a többi napon is. A szobák tiszták, minden nap takarították. Az ágyak kényelmesek. Pozitívum, hogy egy kialakított, kis konyharészen hűtőszekrény és mosogatótálca is található. A reggeli nagyon finom, bőséges a választék. A wellness részleg tiszta, karbantartott, akárcsak a kinti úszómedence is. Az udvaron gyerekeknek trambulinnal, csocsóval várják a kellemes kikapcsolódásra vágyókat.
Nagyon kellemesen telt az 5 nap, jól éreztük magunkat.
Hátránya, hogy a városi strandtól 2 km-re helyezkedik el.
Reméljük, hogy jövő nyáron is a szálloda vendégei lehetünk.

Személyzet:
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Álomutazó felhasználót?    Igen

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely
Pázmány P. u. 14.

2019. augusztus 10.
A személyzet nagyon kedves, és segítőkész. A Wellness részleg sokáig (22:00-ig) használható. A Balaton-part gyalog 10-15 perc séta, autóval pedig kb. 2 perc a Libás strand, ahol ingyenes a parkolás. A reggeli bőséges, svédasztalos. A vacsora 3 fogásból áll és minden nagyon finom volt. Ami talán...

2019. július 11.
A wellness részleg késő estig (este 10-ig, sőt szombaton éjfélig) való nyitvatartása szenzációs. Hangulatos volt a wellness este. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.

2019. június 14.
A férjemmel három éjszakát töltöttünk el a hotelben! A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt! Az ételek finomak és bőségesek voltak! A szobából egy jó matracot és egy szúnyoghálót hiányoltunk az ajtóról. A wellness részleg szuper volt, a jakuzzinál egy figyelmeztető tábla elkelne a...

Hotel Kakadu, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-16
 - Pezsgős wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-14 - 2019-12-31
 - Wellness variációk (min. 3 éj)
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-31