Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

3. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
39. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Hotel Kakadu Keszthely bemutatkozása

A Kakadu Wellness Hotel egyike a térség minden igényt kielégítő egész évben nyitva tartó leghangulatosabb családi kishoteleinek, mely kb 500 méterre van a Balatonparton épült új szabadstrandtól.

Hotel Kakadu Keszthely képei

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Megvoltunk elégedve a párommal a szobánk tisztaságát illetően,de a fürdőszobából hiányoltuk a tisztálkodó eszközöket.A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 30.
Köszönjük értékelését, észrevételeit. Reméljük, hogy a jövőben is vendégeink között üdvözölhetjük.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagyon kedves, és segítőkész. A Wellness részleg sokáig (22:00-ig) használható. A Balaton-part gyalog 10-15 perc séta, autóval pedig kb. 2 perc a Libás strand, ahol ingyenes a parkolás. A reggeli bőséges, svédasztalos. A vacsora 3 fogásból áll és minden nagyon finom volt. Ami talán negatívum, hogy nincs szúnyogháló a szobában így a rengeteg szúnyog miatt nem lehet nyitott ajtónál aludni.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg késő estig (este 10-ig, sőt szombaton éjfélig) való nyitvatartása szenzációs. Hangulatos volt a wellness este. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.
Válasz az értékelésre - 2019. július 25.
Köszönjük szépen értékelését! Reméljük, hogy a jövőben is vendégül láthatjuk Önöket!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
A férjemmel három éjszakát töltöttünk el a hotelben! A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt! Az ételek finomak és bőségesek voltak! A szobából egy jó matracot és egy szúnyoghálót hiányoltunk az ajtóról. A wellness részleg szuper volt, a jakuzzinál egy figyelmeztető tábla elkelne a lábak lemosása miatt!
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Köszönjük, hogy értékelésükkel,észrevételeikkel segítik munkánkat. Várjuk vissza Önöket szeretettel.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban voltunk így a Balaton viszonylagos közelsége nem volt pozitív a számunkra viszont a város központjától messze van. A félpanzió átlagos a reggeli naponta azonos de volt választék így is négy napra elegendő, a vacsora két féléből volt választék ami megfelelő volt. A wellness részleg az ottjártunk alkalmából teljesen elfogadható volt úgy a vízminőség, hőfok valamint a szaunák használhatóságának figyelembevételével.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
A szállás. hu-n foglaltam,ahol a medence hőmérsékletéről azt írták kb 29 fokos, a jacuzzi kb. 31 fokos. Mikor megérkeztünk a medence max. 22 fokos ha lehetett, a jaccuzi kb 27 fokos volt. Aznap már jeleztem ezt,másnap is, másnap délutánra a medence talán még annyi se volt, a medencénél a levegő hőmérséklete is csak 23 fok volt(megnéztem az ottani hőmérőt)Ennyit a wellnessről, és a kicsekkolásnál mégcsak meg se kérdezték,hogy ugyan mi volt a probléma,hogy elkérem a vásárlók könyvét!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
A szállás aránylag kozel van a Balatonhoz de azért kellett autó hozzá. A személyzet nagyon kedves, a szobák kissé elavultak és kicsik. Félpanziós ellátással többet ide nem mennék.A reggeli mindig ugyanaz a vacsora sokszor nyers, sületlen volt.A legjobb a medencék és wellness részleg volt. E miatt megérdemli a 3 csillagot a szállás.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 27.
Köszönjük észrevételeit, a jövőben nagyobb gondot fordítunk az elkészített ételek ellenőrzésére. Igyekszünk még tovább színesíteni reggeli kínálatunkat.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén nyáron 5 napot töltöttünk családdal a Kakadu Hotelben. Érkezésünkkor nagyon kedvesek voltak a recepción és a személyzet minden tagja a többi napon is. A szobák tiszták, minden nap takarították. Az ágyak kényelmesek. Pozitívum, hogy egy kialakított, kis konyharészen hűtőszekrény és mosogatótálca is található. A reggeli nagyon finom, bőséges a választék.

gyerekek TOP szállásértékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 15.
Aktív Kék Túrázóként ezt a szálláshelyet választottuk az estére már megfáradt "vándor menedékének". Nem bántuk meg, mert az aktív kikapcsolódást nagyon jól sikerült összekötnünk a kellemes pihenéssel. Érkezésünkkor nagyon kedvesen fogadtak Bennünket, kiválaszthattuk a vacsoránkat, ami két féle ajánlatból, háromfogás volt.

Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
2020.12.15. - 2019.12.15.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Tokajer Wellness Panzió
2020.12.15. - 2019.12.15.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 15.150,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.15-ig
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

KeszthelyX