Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány P. u. 14.

Hotel Kakadu Keszthely a térképen

Hotel Kakadu Keszthely értékelése:

6. helyezett az 53 keszthelyi szállás közül
73. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kakadu Keszthely bemutatkozása

A Kakadu Wellness Hotel egyike a térség minden igényt kielégítő egész évben nyitva tartó leghangulatosabb családi kishoteleinek, mely kb 500 méterre van a Balatonparton épült új szabadstrandtól.

Hotel Kakadu Keszthely képei

Hotel Kakadu Keszthely vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A ferjemmel egy wellnes hetvegere erkeztunk,mar a foglalasnal gondok voltak de kaptunk azert egy szobat. . Szerettunk volna egy hát masszazst amit persze nem kaptunk meg mert bejaro masszor van es be volt tablazva. . Az etel nem volt tul jo, a svedasztalos reggelinel a kv ert kulon fizetni kellett. . es meg sorolhatnam. . A szemelyzet kedves volt ez az egy pozitiv volt.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kulturált,tiszta hangulatos hotel,segítőkész személyzet, a medencék tiszták a szaunák igényesek, a reggeli bőséges,kedves idős hölgy intézi a reggeli italokat aki már első nap után megjegyzi hogy ki milyen italt fogyaszt a reggelihez,a recepción segítőkész hölgyek segítenek programtervezésben vagy egyéb problémák megoldásában.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 11.
Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat. Örömünkre szolgál, hogy kellemes élményekkel töltődött fel nálunk. Reméljük, hogy máskor is vendégül láthatjuk.
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében korrekt szállás, viszont olyan érzésünk volt végig, mintha éppen meg lenne ragadva két kategória között. Vannak láthatóan frissen felújított, szép részek (pl. szauna), míg mások erősen el vannak hanyagolva (repedt csempék a fürdőszobában, nehezen csukható ajtó).
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 6.
Kedves Adrienn, köszönjük az építő, segítő észrevételeket, mindenképpen igyekszünk javítani amin csak lehetőségünk van.
Örülünk, hogy a wellness felújítási munkái látványosak és elnyerték tetszésüket.
Szeretettel visszavárjuk Önöket

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Negatívum: Az érkezés napján a medencékben nem lehetett fürdeni, mert sem a vizet, sem a légteret nem fűtötték fel. A kiírt 30-37 fok helyett esetleg 20 fokosak voltak a medencék. A wellness nem műkődött, és a szobában hidegebb volt, mint a folyosókon. Kiegészítő elektromos fűtést kellett kérnünk. A fürdőszobában nincs fűtőtest, ezáltal pl.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Megvoltunk elégedve a párommal a szobánk tisztaságát illetően,de a fürdőszobából hiányoltuk a tisztálkodó eszközöket.A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 30.
Köszönjük értékelését, észrevételeit. Reméljük, hogy a jövőben is vendégeink között üdvözölhetjük.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagyon kedves, és segítőkész. A Wellness részleg sokáig (22:00-ig) használható. A Balaton-part gyalog 10-15 perc séta, autóval pedig kb. 2 perc a Libás strand, ahol ingyenes a parkolás. A reggeli bőséges, svédasztalos. A vacsora 3 fogásból áll és minden nagyon finom volt. Ami talán negatívum, hogy nincs szúnyogháló a szobában így a rengeteg szúnyog miatt nem lehet nyitott ajtónál aludni.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg késő estig (este 10-ig, sőt szombaton éjfélig) való nyitvatartása szenzációs. Hangulatos volt a wellness este. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.
Válasz az értékelésre - 2019. július 25.
Köszönjük szépen értékelését! Reméljük, hogy a jövőben is vendégül láthatjuk Önöket!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
A férjemmel három éjszakát töltöttünk el a hotelben! A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt! Az ételek finomak és bőségesek voltak! A szobából egy jó matracot és egy szúnyoghálót hiányoltunk az ajtóról. A wellness részleg szuper volt, a jakuzzinál egy figyelmeztető tábla elkelne a lábak lemosása miatt!
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Köszönjük, hogy értékelésükkel,észrevételeikkel segítik munkánkat. Várjuk vissza Önöket szeretettel.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban voltunk így a Balaton viszonylagos közelsége nem volt pozitív a számunkra viszont a város központjától messze van. A félpanzió átlagos a reggeli naponta azonos de volt választék így is négy napra elegendő, a vacsora két féléből volt választék ami megfelelő volt. A wellness részleg az ottjártunk alkalmából teljesen elfogadható volt úgy a vízminőség, hőfok valamint a szaunák használhatóságának figyelembevételével.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
A szállás. hu-n foglaltam,ahol a medence hőmérsékletéről azt írták kb 29 fokos, a jacuzzi kb. 31 fokos. Mikor megérkeztünk a medence max. 22 fokos ha lehetett, a jaccuzi kb 27 fokos volt. Aznap már jeleztem ezt,másnap is, másnap délutánra a medence talán még annyi se volt, a medencénél a levegő hőmérséklete is csak 23 fok volt(megnéztem az ottani hőmérőt)Ennyit a wellnessről, és a kicsekkolásnál mégcsak meg se kérdezték,hogy ugyan mi volt a probléma,hogy elkérem a vásárlók könyvét!

Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlő party-val, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, ünnepi vacsorával, éjféli pezsgő koccintással, Újévi Koncert kivetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, WIFI internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellnesskedvezményekkel, ivókút használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, felár ellenében szilveszteri vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hotel Ovit
3-5 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, svédasztalos ünnepi gálavacsorával, élőzenével, éjfélkor pezsgővel és tombolával
2020.12.29. - 2021.01.03.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.01.14-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.02. - 2021.10.31.
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 16.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Ibolya Apartman
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness és fitnesz részleg használattal, sportolási lehetőséggel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Vital Zalakaros
Wolf Panzió Sárvár
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)

KeszthelyX