Bódainé Anikó: Szuper volt! - Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely értékelése
1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

Szuper volt!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
A férjemmel három éjszakát töltöttünk el a hotelben! A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt! Az ételek finomak és bőségesek voltak! A szobából egy jó matracot és egy szúnyoghálót hiányoltunk az ajtóról. A wellness részleg szuper volt, a jakuzzinál egy figyelmeztető tábla elkelne a lábak lemosása miatt! Összességében nagyon jól éreztük magunkat,jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek! Köszönjük Hotel Kakadu,remélem még találkozunk!

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Bódainé Anikó felhasználót?    Igen

2019. június 24. - Hotel Kakadu válasza Bódainé Anikó értékelésére:
Köszönjük, hogy értékelésükkel,észrevételeikkel segítik munkánkat. Várjuk vissza Önöket szeretettel.
Dr. Réfi Adrienn (Hotel Kakadu)
Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely
Pázmány P. u. 14.

2019. augusztus 10.
A személyzet nagyon kedves, és segítőkész. A Wellness részleg sokáig (22:00-ig) használható. A Balaton-part gyalog 10-15 perc séta, autóval pedig kb. 2 perc a Libás strand, ahol ingyenes a parkolás. A reggeli bőséges, svédasztalos. A vacsora 3 fogásból áll és minden nagyon finom volt. Ami talán...

2019. július 11.
A wellness részleg késő estig (este 10-ig, sőt szombaton éjfélig) való nyitvatartása szenzációs. Hangulatos volt a wellness este. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.

2019. január 29.
Januárban voltunk így a Balaton viszonylagos közelsége nem volt pozitív a számunkra viszont a város központjától messze van.A félpanzió átlagos a reggeli naponta azonos de volt választék így is négy napra elegendő, a vacsora két féléből volt választék ami megfelelő volt.A wellness részleg az...

Hotel Kakadu, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-16
 - Pezsgős wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-14 - 2019-12-31
 - Wellness variációk (min. 3 éj)
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-31