GaborA: Kétes érzések a Hotel Kristályban - Kristály Hotel Keszthely

Kristály Hotel Keszthely értékelése
3. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Kétes érzések a Hotel Kristályban

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Ami tetszett a szállásban, hogy nagyon kedvesek voltak az ott dolgozó emberek, a recepcióstól a felszolgáló emberekig, mindenki. A takarító személyzet reggeli "ébresztője" kevésbé nyerte el a tetszésünket, ugyanis nem a legjobb érzés arra ébredni, hogy egyik szobából a másikba kiabálnak át. Ezen lehetne változtatni. A szobával kapcsolatosan is voltak negatív észrevételeink. Az egyik leginkább zavaró az volt, hogy a zuhanyzásnál nem lehetett egyenletes vízhőfokot elérni. A tűzforró és a jéghideg víz váltakozása nem éppen volt a legkellemesebb. A szoba nagyon meleg volt, levegő alig járt benne. Az ételek ízre finomak voltak, viszont az első esti vacsora olyan szempontból kicsit kiábrándító volt, hogy még csak választani sem tudtunk. A jacuzzin furcsa hab képződött, amitől nem éppen volt kedve az embernek megmártózni benne, illetve a korlátlan ivókút használatot sem tudtuk kiélvezni, ugyanis a gép nem működött, amikor meg épp jött belőle valami, az olyan meleg volt, hogy inkább kiöntöttük. Ezeken kívül jól éreztük magunkat, Keszthely igazán elvarázsolt bennünket.

Ennyire tetszett: Átlagos

Kristály Hotel Keszthely
8360 Keszthely
Lovassy S. u. 20.

2019. szeptember 27.
A szobában lévő ágy nagyon alacsony! Idősebbeknek nehéz a felállás róla! Minden a szoba közepén volt összezsúfolva! Tisztaság, segítőkészség kitűnő volt! A személyzet nagyon barátságos! A reggelik kicsit egyhangúak, de a vacsorák nagyon finomak voltak. Köszönjük, azért nagyon jól éreztük magunkat!

2019. szeptember 22.
A szálloda nagyon jó helyen fekszik minden közel van hozzá, a Balaton part és a központ is. A személyzet kedves és segítőkész, az egész szálloda tiszta, rendezett. Külön jó dolog, hogy helyben van kerékpár kölcsönzési lehetőség ! Az ételek finomak és a választék is bőséges volt.

2019. szeptember 13.
A korábban olvasott értékelések alapján (is) választottuk ezt a hotelt. Elhelyezkedése, (állomások,központ, látnivalók "elérhető" távolságban vannak),berendezése jó. A fürdőszobára ráfér egy kis karbantartás (a személyzet tudhatja mire gondolok)összekötve ezt egy alapos nagytakarítással.Étkezés:...

Kristály Hotel, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Balaton pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-05 - 2019-12-22
 - Őszi szünet és Halloween (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, széf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - Senior- Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, múzeumi belépőjegyekkel, koktélakcióval, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-08 - 2019-10-23