Kristály Hotel Keszthely
8360 Keszthely, Lovassy S. u. 20.

Kristály Hotel Keszthely a térképen

Kristály Hotel Keszthely értékelése:

3. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
45. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

Akciós csomagok

Kristály Hotel Keszthely bemutatkozása

A keszthelyi, háromcsillagos színvonalú Kristály Hotel a város központjához közel található. A Balaton tava, a városi múzeumok, a néhány kilométerre található Hévízi-tó és a balatoni kerékpárút számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújt a látogatóknak.

Kristály Hotel Keszthely képei

Kristály Hotel Keszthely vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A szobában lévő ágy nagyon alacsony! Idősebbeknek nehéz a felállás róla! Minden a szoba közepén volt összezsúfolva! Tisztaság, segítőkészség kitűnő volt! A személyzet nagyon barátságos! A reggelik kicsit egyhangúak, de a vacsorák nagyon finomak voltak. Köszönjük, azért nagyon jól éreztük magunkat!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
A szálloda nagyon jó helyen fekszik minden közel van hozzá, a Balaton part és a központ is. A személyzet kedves és segítőkész, az egész szálloda tiszta, rendezett. Külön jó dolog, hogy helyben van kerékpár kölcsönzési lehetőség ! Az ételek finomak és a választék is bőséges volt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
A korábban olvasott értékelések alapján (is) választottuk ezt a hotelt. Elhelyezkedése, (állomások,központ, látnivalók "elérhető" távolságban vannak),berendezése jó. A fürdőszobára ráfér egy kis karbantartás (a személyzet tudhatja mire gondolok)összekötve ezt egy alapos nagytakarítással. Étkezés: reggeli, vacsora lehet változatosabb.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
A szálláshely egy retró szálloda fielinget tükröz. A fürdőszoba rossz állapotban volt, a zuhanyzóban nem volt már meg a fúga. Az ágyon lévő matrac rettenetesen ki volt már feküdve, ilyet máshol kidobnak. A hűtőt nem olvasztották le, kb 3 cm vastag jég volt benne. A ételkínálat kicsit szegényes volt este, de a reggeli majdnem tökéletes volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
A vegyes vélemények ellenére mi elégedettek voltunk mindennel. Tágas volt a szoba, a fürdő viszont pici, de ezzel sem volt azért gond. A vacsorák finomak voltak, reggelinél is volt választék ételekből és italokból is bőven. A strand kb 5 perc séta és szinte minden van a közelben. A jacuzzit és a szaunát nem használtuk, mivel babával nyaraltunk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Ami tetszett a szállásban, hogy nagyon kedvesek voltak az ott dolgozó emberek, a recepcióstól a felszolgáló emberekig, mindenki. A takarító személyzet reggeli "ébresztője" kevésbé nyerte el a tetszésünket, ugyanis nem a legjobb érzés arra ébredni, hogy egyik szobából a másikba kiabálnak át. Ezen lehetne változtatni. A szobával kapcsolatosan is voltak negatív észrevételeink.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Kicsit csalódtunk a szoba elfoglalása után, nincsenek luxus igényeink, de. . . A két ablak közül az egyik csak üvegtábla volt, a másikat csak bukóra lehetett kinyitni nagy nehezen! A klímaberendezést csak külön összeg fejében használhattuk, ez szerintem nem korrekt, hiszen szinte nem volt szellőztetési lehetőség a szobában!

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
A hotel közel a Balatonhoz, szép környezetben helyezkedik el. Az étkezés átlagos, a vacsora lehetne kissé gazdagabb! Szoba az ár-érték aránynak megfelelő, bár az ágy nagyon alacsony. A wellnes-részleg minden igényt kielégít, szinte tökéletes. A fizetős szolgáltatásokkal kapcsolatban elkelne bővebb tájékoztatás, így elkerülhető lenne a "kidobott" zseton felhasználás.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
A wellness szolgáltatásnál a szauna hideg volt, a pihenő helység szintén.
Nincs szauna törölköző és az ivó kútnál pohár. Erről nem tájékoztatnak.
A tisztaság jó, a személyzet kedves és szolgálatkész. Az esti vacsora egyszerű, de jó ízű.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Kiváló szolgáltatással várt a szálló. A személyzet kedves, megértő, és segítőkész volt. A szoba tiszta, és rendezett. Egyedül az ággyal nem voltam elégedett, mert talán kifeküdt lehetett. Túl puha volt, így nagyon besüppedt. Ágy probléma miatt szoba cserét kértünk, és még aznap orvosolták a kérésünket.

Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, széf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
2020.10.21. - 2019.10.21.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.803 - 12.290,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Tokajer Wellness Panzió
2020.10.21. - 2019.10.21.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 42.850,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borvacsorával, szilveszteri bulival, jóslással, sorselemzéssel, tombolával, gyermekfoglalkoztatással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Kristály Hotel
5 nap/4 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék masszázzsal, jakuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

KeszthelyX