Kristály Hotel Keszthely
8360 Keszthely, Lovassy S. u. 20.

Kristály Hotel Keszthely a térképen

Kristály Hotel Keszthely értékelése:

3. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
27. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Akciós csomagok

Kristály Hotel Keszthely bemutatkozása

A keszthelyi, háromcsillagos színvonalú Kristály Hotel a város központjához közel található. A Balaton tava, a városi múzeumok, a néhány kilométerre található Hévízi-tó és a balatoni kerékpárút számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújt a látogatóknak.

Kristály Hotel Keszthely képei

Kristály Hotel Keszthely vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
A személyzet nagyon kedves volt.Az ételek finomak voltak.A szállás kényelmes,jó elhelyezkedéssel.A takarító személyzet kedves,udvarias volt.Nagyon megvoltunk elégedve.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 25.
Nagyon tetszett a hotel személyzet kedves segítőkész rugalmas.
Tisztaság teljesen megfelelő épp a felújítás végén érkeztünk és így sem volt gond a tisztasággal, úgy dolgoztak a szakemberek, hogy nem volt zavaró. Az étterem tetszetős hangulatos kedves személyzettel, és a felszolgált ételek nagyon finomak voltak.
Bőséges mennyiséget szolgáltak fel.

2020. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 24.
A frissen felújított, ízlésesen Ikea stílusban berendezett szobánk teljes mértékben elnyerte tetszésünket, mind kényelem és felszereltség tekintetében is. A félpanziós ellátás is kifogástalan volt. A személyzet is kedves, segítőkész és udvarias. Mindenkinek ajánlani tudom, mert mi semmi hiányosságot nem találtunk.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Férjemmel utaztunk. Fépanziós ellátásunk volt. Az ár-érték arány szerintünk megfelelő!
6 évvel ezelőtt már jártunk itt. Az étkezés sokkal jobb lett! A reggeli bőséges (svédasztalos), a három fogásos menü vacsora szintén. Az ételek finomak voltak. A személyzet kedves, figyelmes. Még visszatérünk!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 9.
Az étkezés egyhangú, minőség és a mennyiség is hagy némi kívánni valót
A szoba és a fürdőszoba kisebb ráfordítással is sokkal barátságosabb lenne :(festés, fürdőszobai plafon penészmentesítése.) A személyzet kedves, udvarias. Wellness részleg tetszett.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A szálláshely jó helyen van, a tisztaság tökéletes és a személyzet is, akik előzékenyek, udvariasak, segítőkészek. Ellenben a szobában az ablak betörve, kinyitni nem lehet, másik szobát kaptunk. Ott nem volt meleg víz, igaz, a szálláshely fürdőszobái felújítás alatt vannak. Ettől még fürödni nem lehetett. . .

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 14.
Arról nem tudok írni,hogy mi nem tetszett, mert olyan nem volt. Nekem nagyon bejött az a 4 éjszakás ott tartózkodásom. Éreztem a hely kedves báját, ami nyugodtsággal és jó érzéssel töltött el. Köszönőm a személyzetnek, hogy kedvességükkel ,profi hozzájárulásukkal tették kellemessé az ott eltöltött időmet.

2019. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. november 28.
Én 12 fős csoporttal érkeztem a szálódába,ahol nagyon jól éreztük magunkat. A csoport minden tagja elégedett volt,mind a szobák tisztaságával,személyzet kedvességével ,ételekkel, ami mindig nagyon finom volt,és mennyiségileg is elég volt. Megértettük ,és nem zavart a szállodában végzett átalakitási munkák sem. Köszönünk mindent,és bizok benne ,hogy még találkozunk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Tetszett az elhelyezés, udvariasak volt a személyzet. Sokat sétáltunk és amire vissza érkeztünk jó volt felmenni fürödni ellazulni. Jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Tökéletes kiszolgálás,kedves személyzet,elhelyezkedése a szállodának kiváló. A félpanziós étkezés épp a kedvenceim voltak. Összességében perfekt 2 nap volt!

Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, strand vagy múzeum belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Balatoni Múzeum belépővel, koktélakcióval, wellnesskedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 12.717,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.004 - 11.324,- Ft/fő/éj között: önellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel és wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Ovit
5 nap/4 éjszaka 15.563,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeumi belépővel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 11.150 - 18.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.09.15-ig
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 32.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.825 - 27.030,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Érvényes: 2021.08.04-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)

KeszthelyX