Kristály Hotel Keszthely
8360 Keszthely, Lovassy S. u. 20.

Kristály Hotel Keszthely a térképen

Kristály Hotel Keszthely értékelése:

3. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
38. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Kristály Hotel Keszthely bemutatkozása

A keszthelyi, háromcsillagos színvonalú Kristály Hotel a város központjához közel található. A Balaton tava, a városi múzeumok, a néhány kilométerre található Hévízi-tó és a balatoni kerékpárút számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújt a látogatóknak.

Kristály Hotel Keszthely képei

Kristály Hotel Keszthely vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Férjemmel utaztunk. Fépanziós ellátásunk volt. Az ár-érték arány szerintünk megfelelő!
6 évvel ezelőtt már jártunk itt. Az étkezés sokkal jobb lett! A reggeli bőséges (svédasztalos), a három fogásos menü vacsora szintén. Az ételek finomak voltak. A személyzet kedves, figyelmes. Még visszatérünk!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 9.
Az étkezés egyhangú, minőség és a mennyiség is hagy némi kívánni valót
A szoba és a fürdőszoba kisebb ráfordítással is sokkal barátságosabb lenne :(festés, fürdőszobai plafon penészmentesítése.) A személyzet kedves, udvarias. Wellness részleg tetszett.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A szálláshely jó helyen van, a tisztaság tökéletes és a személyzet is, akik előzékenyek, udvariasak, segítőkészek. Ellenben a szobában az ablak betörve, kinyitni nem lehet, másik szobát kaptunk. Ott nem volt meleg víz, igaz, a szálláshely fürdőszobái felújítás alatt vannak. Ettől még fürödni nem lehetett. . .

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 14.
Arról nem tudok írni,hogy mi nem tetszett, mert olyan nem volt. Nekem nagyon bejött az a 4 éjszakás ott tartózkodásom. Éreztem a hely kedves báját, ami nyugodtsággal és jó érzéssel töltött el. Köszönőm a személyzetnek, hogy kedvességükkel ,profi hozzájárulásukkal tették kellemessé az ott eltöltött időmet.

2019. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. november 28.
Én 12 fős csoporttal érkeztem a szálódába,ahol nagyon jól éreztük magunkat. A csoport minden tagja elégedett volt,mind a szobák tisztaságával,személyzet kedvességével ,ételekkel, ami mindig nagyon finom volt,és mennyiségileg is elég volt. Megértettük ,és nem zavart a szállodában végzett átalakitási munkák sem. Köszönünk mindent,és bizok benne ,hogy még találkozunk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Tetszett az elhelyezés, udvariasak volt a személyzet. Sokat sétáltunk és amire vissza érkeztünk jó volt felmenni fürödni ellazulni. Jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Tökéletes kiszolgálás,kedves személyzet,elhelyezkedése a szállodának kiváló. A félpanziós étkezés épp a kedvenceim voltak. Összességében perfekt 2 nap volt!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Könnyen lefoglaltam, azonnal visszajeleztek, Kedves fogadtatás üdvözlő ital, szoba elfoglalás, mind nagyon gördülékeny és jó volt.
Szép szobák, és nagyon kényelmes ágy.Ételek nagyon finomak, és izetesek.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A szobában lévő ágy nagyon alacsony! Idősebbeknek nehéz a felállás róla! Minden a szoba közepén volt összezsúfolva! Tisztaság, segítőkészség kitűnő volt! A személyzet nagyon barátságos! A reggelik kicsit egyhangúak, de a vacsorák nagyon finomak voltak. Köszönjük, azért nagyon jól éreztük magunkat!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
A szálloda nagyon jó helyen fekszik minden közel van hozzá, a Balaton part és a központ is. A személyzet kedves és segítőkész, az egész szálloda tiszta, rendezett. Külön jó dolog, hogy helyben van kerékpár kölcsönzési lehetőség ! Az ételek finomak és a választék is bőséges volt.

Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Balatoni Múzeum belépővel, koktélakcióval, wellnesskedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.05.28.
Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, strand vagy múzeum belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, éjszakai pezsgőfürdővel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.14-ig
Hotel Bacchus
3 nap/2 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bormúzeum megtekintéssel, parkolással
Érvényes: 2020.06.24-ig
Abszolút Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.755 - 12.740,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Admiral Panzió
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel és wellness-részleg használattal, kedvezményes kerékpár-kölcsönzéssel és jakuzzi használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Ovit
5 nap/4 éjszaka 15.563,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeumi belépővel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 11.150 - 20.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150 - 8.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Oázis Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Kristály Hotel
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand és múzeum belépővel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KeszthelyX