Kristály Hotel Keszthely
8360 Keszthely, Lovassy S. u. 20.

Kristály Hotel Keszthely a térképen

Kristály Hotel Keszthely értékelése:

2. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
34. helyezett Balatonon - 1120 szállás közül

Akciós csomagok

Kristály Hotel Keszthely bemutatkozása

A keszthelyi, háromcsillagos színvonalú Kristály Hotel a város központjához közel található. A Balaton tava, a városi múzeumok, a néhány kilométerre található Hévízi-tó és a balatoni kerékpárút számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújt a látogatóknak.

Kristály Hotel Keszthely képei

Kristály Hotel Keszthely vélemények

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 14.
Arról nem tudok írni,hogy mi nem tetszett, mert olyan nem volt. Nekem nagyon bejött az a 4 éjszakás ott tartózkodásom. Éreztem a hely kedves báját, ami nyugodtsággal és jó érzéssel töltött el. Köszönőm a személyzetnek, hogy kedvességükkel ,profi hozzájárulásukkal tették kellemessé az ott eltöltött időmet.

2019. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. november 28.
Én 12 fős csoporttal érkeztem a szálódába,ahol nagyon jól éreztük magunkat. A csoport minden tagja elégedett volt,mind a szobák tisztaságával,személyzet kedvességével ,ételekkel, ami mindig nagyon finom volt,és mennyiségileg is elég volt. Megértettük ,és nem zavart a szállodában végzett átalakitási munkák sem. Köszönünk mindent,és bizok benne ,hogy még találkozunk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Tetszett az elhelyezés, udvariasak volt a személyzet. Sokat sétáltunk és amire vissza érkeztünk jó volt felmenni fürödni ellazulni. Jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Tökéletes kiszolgálás,kedves személyzet,elhelyezkedése a szállodának kiváló. A félpanziós étkezés épp a kedvenceim voltak. Összességében perfekt 2 nap volt!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Könnyen lefoglaltam, azonnal visszajeleztek, Kedves fogadtatás üdvözlő ital, szoba elfoglalás, mind nagyon gördülékeny és jó volt.
Szép szobák, és nagyon kényelmes ágy.Ételek nagyon finomak, és izetesek.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A szobában lévő ágy nagyon alacsony! Idősebbeknek nehéz a felállás róla! Minden a szoba közepén volt összezsúfolva! Tisztaság, segítőkészség kitűnő volt! A személyzet nagyon barátságos! A reggelik kicsit egyhangúak, de a vacsorák nagyon finomak voltak. Köszönjük, azért nagyon jól éreztük magunkat!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
A szálloda nagyon jó helyen fekszik minden közel van hozzá, a Balaton part és a központ is. A személyzet kedves és segítőkész, az egész szálloda tiszta, rendezett. Külön jó dolog, hogy helyben van kerékpár kölcsönzési lehetőség ! Az ételek finomak és a választék is bőséges volt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
A korábban olvasott értékelések alapján (is) választottuk ezt a hotelt. Elhelyezkedése, (állomások,központ, látnivalók "elérhető" távolságban vannak),berendezése jó. A fürdőszobára ráfér egy kis karbantartás (a személyzet tudhatja mire gondolok)összekötve ezt egy alapos nagytakarítással. Étkezés: reggeli, vacsora lehet változatosabb.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
A szálláshely egy retró szálloda fielinget tükröz. A fürdőszoba rossz állapotban volt, a zuhanyzóban nem volt már meg a fúga. Az ágyon lévő matrac rettenetesen ki volt már feküdve, ilyet máshol kidobnak. A hűtőt nem olvasztották le, kb 3 cm vastag jég volt benne. A ételkínálat kicsit szegényes volt este, de a reggeli majdnem tökéletes volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
A vegyes vélemények ellenére mi elégedettek voltunk mindennel. Tágas volt a szoba, a fürdő viszont pici, de ezzel sem volt azért gond. A vacsorák finomak voltak, reggelinél is volt választék ételekből és italokból is bőven. A strand kb 5 perc séta és szinte minden van a közelben. A jacuzzit és a szaunát nem használtuk, mivel babával nyaraltunk.

Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Balatoni Múzeum belépővel, koktélakcióval, wellnesskedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
2021.01.22. - 2020.01.22.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.755,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Ovit
3 nap/2 éjszaka 14.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy fürdőbelépővel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.12. - 2020.02.23.
Tokajer Wellness Panzió
2021.01.22. - 2020.01.22.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.01.31-ig
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.20. - 2020.12.27.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, disznótorossal, farsangi vacsorával és zenével
2020.02.21. - 2020.03.22.
Németh Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 7.972,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kristály Hotel
5 nap/4 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék masszázzsal, jakuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

KeszthelyX