kéthatos: Pihentető napok a Hotel Kristályban - Kristály Hotel Keszthely

Kristály Hotel Keszthely értékelése
3. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

Pihentető napok a Hotel Kristályban

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
A korábban olvasott értékelések alapján (is) választottuk ezt a hotelt. Elhelyezkedése, (állomások,központ, látnivalók "elérhető" távolságban vannak),berendezése jó. A fürdőszobára ráfér egy kis karbantartás (a személyzet tudhatja mire gondolok)összekötve ezt egy alapos nagytakarítással.Étkezés: reggeli, vacsora lehet változatosabb. A személyzet talán fiatal, talán csak fáradt a szezon végére. Tapasztaltabb munkaerő a jövőben nagy segítség lehet.

Személyzet: Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni kéthatos felhasználót?    Igen

Kristály Hotel Keszthely
8360 Keszthely
Lovassy S. u. 20.

2019. szeptember 27.
A szobában lévő ágy nagyon alacsony! Idősebbeknek nehéz a felállás róla! Minden a szoba közepén volt összezsúfolva! Tisztaság, segítőkészség kitűnő volt! A személyzet nagyon barátságos! A reggelik kicsit egyhangúak, de a vacsorák nagyon finomak voltak. Köszönjük, azért nagyon jól éreztük magunkat!

2019. szeptember 22.
A szálloda nagyon jó helyen fekszik minden közel van hozzá, a Balaton part és a központ is. A személyzet kedves és segítőkész, az egész szálloda tiszta, rendezett. Külön jó dolog, hogy helyben van kerékpár kölcsönzési lehetőség ! Az ételek finomak és a választék is bőséges volt.

2019. szeptember 2.
A szálláshely egy retró szálloda fielinget tükröz. A fürdőszoba rossz állapotban volt, a zuhanyzóban nem volt már meg a fúga. Az ágyon lévő matrac rettenetesen ki volt már feküdve, ilyet máshol kidobnak.A hűtőt nem olvasztották le, kb 3 cm vastag jég volt benne. A ételkínálat kicsit szegényes...

Kristály Hotel, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Balaton pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-05 - 2019-12-22
 - Őszi szünet és Halloween (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, széf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - Senior- Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, múzeumi belépőjegyekkel, koktélakcióval, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-08 - 2019-10-23