Joci71: Színes hétköznapi feltöltődés a Hotel Kristályban - Kristály Hotel Keszthely

Kristály Hotel Keszthely értékelése
3. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

Színes hétköznapi feltöltődés a Hotel Kristályban

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
A szálloda nagyon jó helyen fekszik minden közel van hozzá, a Balaton part és a központ is. A személyzet kedves és segítőkész, az egész szálloda tiszta, rendezett. Külön jó dolog, hogy helyben van kerékpár kölcsönzési lehetőség ! Az ételek finomak és a választék is bőséges volt.

Szeretnéd követni Joci71 felhasználót?    Igen

Kristály Hotel Keszthely
8360 Keszthely
Lovassy S. u. 20.

2019. október 28.
Tökéletes kiszolgálás,kedves személyzet,elhelyezkedése a szállodának kiváló. A félpanziós étkezés épp a kedvenceim voltak. Összességében perfekt 2 nap volt!

2019. október 7.
Könnyen lefoglaltam, azonnal visszajeleztek, Kedves fogadtatás üdvözlő ital, szoba elfoglalás, mind nagyon gördülékeny és jó volt. Szép szobák, és nagyon kényelmes ágy.Ételek nagyon finomak, és izetesek.

2019. szeptember 27.
A szobában lévő ágy nagyon alacsony! Idősebbeknek nehéz a felállás róla! Minden a szoba közepén volt összezsúfolva! Tisztaság, segítőkészség kitűnő volt! A személyzet nagyon barátságos! A reggelik kicsit egyhangúak, de a vacsorák nagyon finomak voltak. Köszönjük, azért nagyon jól éreztük magunkat!

Kristály Hotel, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Keszthelyi feltöltő napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-05 - 2020-04-09
 - Kapcsoljon ki a két ünnep közt! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-30
 - 3=4 éjszakás balatoni feltöltődés
5 nap/4 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék masszázzsal, jakuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-16 - 2020-02-29