Hotel Ovit Keszthely ★★★

Hotel Ovit Keszthely értékelése:

4. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
55. helyezett Balatonon - 1116 szállás közül

Hotel Ovit Keszthely bemutatkozása

Keszthely határában található a háromcsillagos Hotel Ovit, amely csendes, nyugodt környezetben kínál pihenést, de elhelyezkedésének köszönhetően a keszthelyi belváros, és a hévízi Gyógytó is könnyen elérhető.

Hotel Ovit Keszthely képei

Hotel Ovit Keszthely

Hotel Ovit Keszthely vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
KerMi Ebben az évben a párommal kétszer is voltunk a szállodában. Nyáron, amikor a csodálatos parkot teljesen ki lehet használni fürdésre, játékokra stb. és persze novemberben. Nagyon jó időt fogtunk ki, túráztunk, welneszeztünk. Az ellátás kiváló, az ételek finomak és bőségesek. A személyzet rendkívül kedves, figyelmes.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 29.
Aki csak pihenni akar télen, annak ezt a helyet nyugodt szívvel tudom ajánlani.
Kiváló konyha, készséges személyzet, csendes parkban lévő elhelyezkedés, jól felszerelt szobák.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 12.
Jártam már itt őszi és nyári szezonban, de mennék akár egész évben! Mindig jól éreztük magunkat bővebb családi körben. A welcome meglepi étel-italtól a hazaindulásig öröm az ottlét. Az ételek finomak és bőségesek, a kiszolgálás kedves és mindig tisztaság van. Minden hotel adta lehetőséget kihasználunk a biliárdon át a fürdőzéstől (jakuzzi), a sport terem használatát, az esti koktélozást és a nap végén a finn szaunát.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 15.
Visszajáró vendégként elmondhatom, hogy minden évben alig győzöm kivárni hogy ismét eltölthessek itt egy hetet :) Hogy miért? Mert a személyzet tagjai nagyon kedvesek, közvetlenek és még egy fárasztó nap után is tudnak mosolyogni. Nagyon finomak az ételek és változatosak, egy hét után is bőven tudunk választani a kínálatból, lehetetlen megunni.
2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 23.
Az első ami meglepett,hogy tisztaság volt mindenhol. Köszönet a takarító személyzetnek. A szoba felszereltsége tökéletes volt. A személyzet aranyos volt és kedves. Az ételek igazán jóízűek voltak, és nagyon sok alig bírtam megenni. A kert gondozott volt, a medencék tiszták. Kár, hogy a gyerek medence nem üzemelt. A családom igényeinek teljesen megfelelt.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép és csendes környezetben van a szálloda. A bekötő út viszont nem "szimpatikus". A Hotel berendezése, ami a szobákat illeti (négyágyas apartman), kifogástalan: kultúrált, ízléses, pihenésre kiválóan alkalmas. Ez tulajdonképpen elmondható az egész szállodáról. Az étterem választéka kielégítő. A személyzet rendkívül kedves, figyelmes.

Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Hotel Ovit
2 nap/1 éjszaka 9.675,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Abszolút Vendégház
2020.11.15. - 2019.11.15.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Ovit
4 nap/3 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gesztenyepüré és forró ital fogyasztással, választható programmal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.28-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Karácsony
Napi árak
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

KeszthelyX