Hotel Ovit Keszthely ★★★

Hotel Ovit Keszthely értékelése:

1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
18. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Hotel Ovit Keszthely bemutatkozása

Keszthely határában található a háromcsillagos Hotel Ovit, amely csendes, nyugodt környezetben kínál pihenést, de elhelyezkedésének köszönhetően a keszthelyi belváros, és a hévízi Gyógytó is könnyen elérhető.

Hotel Ovit Keszthely képei

Hotel Ovit Keszthely

Hotel Ovit Keszthely vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Csodálatos 4 napot töltöttünk a szállodában, a szilveszter nagyon hangulatos volt! A személyzet minden tagja kedves, barátságos volt. Az ételek finomak, ízletesek voltak, minden vendég megtalálhatta számára a megfelelő ételt a félpanziós, svédasztalos kínálatból! A szálloda nagyon szép és tiszta! Köszönjük, hogy itt lehettünk! Biztosan visszatérő vendégek leszünk!
Válasz az értékelésre - 2020. február 5.
Köszönjük szépen!

Üdvözlettel:
Hotel Ovit csapata
Kollégák (Hotel Ovit) (Hotel Ovit)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
KerMi Ebben az évben a párommal kétszer is voltunk a szállodában. Nyáron, amikor a csodálatos parkot teljesen ki lehet használni fürdésre, játékokra stb. és persze novemberben. Nagyon jó időt fogtunk ki, túráztunk, welneszeztünk. Az ellátás kiváló, az ételek finomak és bőségesek. A személyzet rendkívül kedves, figyelmes.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 29.
Aki csak pihenni akar télen, annak ezt a helyet nyugodt szívvel tudom ajánlani.
Kiváló konyha, készséges személyzet, csendes parkban lévő elhelyezkedés, jól felszerelt szobák.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 12.
Jártam már itt őszi és nyári szezonban, de mennék akár egész évben! Mindig jól éreztük magunkat bővebb családi körben. A welcome meglepi étel-italtól a hazaindulásig öröm az ottlét. Az ételek finomak és bőségesek, a kiszolgálás kedves és mindig tisztaság van. Minden hotel adta lehetőséget kihasználunk a biliárdon át a fürdőzéstől (jakuzzi), a sport terem használatát, az esti koktélozást és a nap végén a finn szaunát.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 15.
Visszajáró vendégként elmondhatom, hogy minden évben alig győzöm kivárni hogy ismét eltölthessek itt egy hetet :) Hogy miért? Mert a személyzet tagjai nagyon kedvesek, közvetlenek és még egy fárasztó nap után is tudnak mosolyogni. Nagyon finomak az ételek és változatosak, egy hét után is bőven tudunk választani a kínálatból, lehetetlen megunni.
2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 23.
Az első ami meglepett,hogy tisztaság volt mindenhol. Köszönet a takarító személyzetnek. A szoba felszereltsége tökéletes volt. A személyzet aranyos volt és kedves. Az ételek igazán jóízűek voltak, és nagyon sok alig bírtam megenni. A kert gondozott volt, a medencék tiszták. Kár, hogy a gyerek medence nem üzemelt. A családom igényeinek teljesen megfelelt.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép és csendes környezetben van a szálloda. A bekötő út viszont nem "szimpatikus". A Hotel berendezése, ami a szobákat illeti (négyágyas apartman), kifogástalan: kultúrált, ízléses, pihenésre kiválóan alkalmas. Ez tulajdonképpen elmondható az egész szállodáról. Az étterem választéka kielégítő. A személyzet rendkívül kedves, figyelmes.

Hotel Ovit
3-5 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, limonádé kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Hotel Ovit
2-3 éjszaka 13.300,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Bacchus
Érvényes: 2020.09.30-ig
Abszolút Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.755 - 12.740,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Hotel Ovit
5 nap/4 éjszaka 15.563,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeumi belépővel
Érvényes: 2020.12.21-ig

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

KeszthelyX