Hotel Ezüst Horgony Kisköre ★★★

Hotel Ezüst Horgony  Kisköre
3384 Kisköre, Tisza II. lakótelep 7/a.

Hotel Ezüst Horgony  Kisköre a térképen

Hotel Ezüst Horgony Kisköre értékelése:

1. helyezett a 7 kiskörei szállás közül
7. helyezett Tisza Tón - 61 szállás közül

Hotel Ezüst Horgony Kisköre bemutatkozása

A 2004-ben megnyílt szállodában, nyugodt csendes pihenést biztosítunk szálló vendégeinknek. Az emeleten 19. db 2-3-4-5 ágyas légkondicionált ízlésesen berendezett szobában szállásoljuk el vendégeinket. A szobák felszereléséhez tartozik a műholdas műsorok vételére alkalmas TV, telefon, internet, fürdőszoba. A kivetítővel ellátott éttermünk biztosítja a pl. közös sportműsorok megtekintését.
Szolgáltatásaink: Szauna, kondicionáló terem, konferencia terem, zárt parkoló, masszázs, értékmegőrző. Szabadtéri bográcsozási, grillezési lehetőség, KEMENCÉS ételek készítésea kertben, élménymedence, biliárd, csocsó, asztalitenisz, lengő teke. Kerékpár, és gyalogtúrák, képzett túravezetővel. Horgásztatás idegenvezetővel. A késő őszi, téli hónapokban fácán és nyúlvadászat szervezését is megoldjuk. A 250 főt befogadó rendezvénysátorban vállaljuk lakodalmak, céges rendezvények, stb. lebonyolítását.
A tréning szobában igénybe vehető az előadást segítő eszközök fontosabb elemei, projektor, írásvetítő, diavetítő, stb. Kívánságra programokat szervezünk, elsősorban a Tisza-tó környékére, a megye nevezetességeit reprezentáló településekre, vagy akár a Hortobágyra is. Horgászni vágyó vendégeinknek csónak, túrázóknak kerékpárbérlési lehetőséget biztosítunk ,nyáron vízisízési, jetskizési, lehetőség is megadatik. Várjuk Önöket, legyenek a vendégeink, ismerjék meg ezt a csodálatos tájat, pihenjék ki fáradalmaikat a HOTEL EZÜST HORGONY-ban. 2007-től a Tisza-tavi Túraközpont Hálózat tagja vagyunk.

Hotel Ezüst Horgony Kisköre képei

Hotel Ezüst Horgony  Kisköre
Szállások Kisköre városában
Wellness csomagok Kisköre városában

Hotel Ezüst Horgony Kisköre vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
A kiszolgáló személyzet barátságos, viszonylag gyorsan történik a kiszolgálás az étteremben. Az étlapjukon főételekből 3 olyan volt aminek nem volt köze a halhoz, szóval aki nem eszik halat az ott rosszul jár :) Cserébe viszont kifejezetten drága. A szoba tágas, de a felszereltséggel volt némi probléma, se pohár, se evőeszköz, de ezek elhagyhatók lennének, a fürdőszobájuk egyenesen pocsék.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13.
Aki látta a Zimmer Feri filmet, az kb el tudja képzelni milyen a hely. Csak ha már te vagy a főszereplő, akkor sajnos nem annyira viccesek a szituációk. Megérkezésünk után rögtön ebédelni mentünk az étterembe. 10 perc várakozás után a férjem elindult körbe nézni. Kiderül, egy néni van az egész Panzióban, ő egy személyben a szakács, pincér, recepciós, stb.

2014. augusztusban járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27.
Csak ajánlani tudom mindenkinek! Kitűnő ár-érték arány. A főnökasszony és a személyzet kedves,segítőkész,türelmes,rugalmas. A szobák felszereltsége,tisztasága,csendessége kitűnő volt. A kültéri medence jakuzzival egybekötve pedig leírhatatlan élmény este 11-kor,ami ki van világítva és nem utolsó sorban 27-29 C˙-os. Szóval remek választás volt ez a hely!

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legjobb ár-érték arányú hely, ahol jártam. Ha nem tömegben akarsz pihenni, hanem egy csendes környezetben, barátságos emberek közt, itt a helyed. (5 alkalommal jártam itt)
A házigazdák barátságosak, a személyzet udvarias, kedves. A gyerekeket nagyon szeretik, a lányom gyakorlatilag az első alkalom, első napjától kezdve otthon érezte magát.

Aurora Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bor és gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.01. - 2021.11.29.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.29-ig

Szállodák Kisköre környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

KisköreX