Tisza Tó

Szálláshelyek száma: 59
Szálláshely értékelések: 145
Szállások rangsora >>

Leírás:
A Tisza-tó turisztikai régióját Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye és Jász-Nagykun-Szolnok megye egy-egy szelete alkotja.
A csodálatos vízi paradicsom egyedülálló módon ad otthont hazánk legkülönlegesebb madár-és halfajainak. A háborítatlan természet kapuját átlépve a Világ Kulturális és Természeti Örökségének listáján immáron több mint 10 éve helyet foglaló Hortobágyi Nemzeti Park várja az ide látogatókat.
A tó környéke igen népszerű üdülő övezet, mely programok és látnivalók hosszú és színes sorát kínálja. A strandolás szerelmesei utazzanak Abádszalókra. A gyógyulni vágyók a környék termálvizes fürdőit kedvükre birtokba vehetik Berekfürdőn, Kőteleken, Polgáron, Tiszacsegén és Tiszafüreden.
A barangolást érdemes megkezdeni a tóparti településeken, ahol rendezvény-kavalkádra invitálja az utazókat a Tiszafüredi Halas Napok vagy a Tisza-tavi Vízikarnevál.

Népszerű városok a régióban
Tiszafüred Tiszafüred
Poroszló Poroszló
Kisköre Kisköre

Akciós wellness csomagok Tisza Tó régióban
Fűzfa Hotel és Pihenőpark - Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.23. - 2019.10.23.
Tisza Balneum Hotel - Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna rituálékkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.12.21.

Legfrissebb értékelések
Minden igényünket kielégítő a szálloda . Ami nekünk fontos az a pingpong és a welnes és az étkezés .
Amit hiányoltam : a zuhanyfülkében nem tudom sehová letenni a szappant , sampont...
2018.10.06. 07:54
Üdülés
1 éjszakát töltöttünk itt mivel a Tisza tó már régota érdekelt minket. A szállás a33-as ut...
2018.09.24. 13:36
Hogyan dobjunk fel egy tiszaparti szállodát?
Kellemes, nyugodt hangulatú szálloda. A személyzet készséges, kedves. Nem kifejezetten kritika,...
2018.09.19. 19:49