Street food helyben,jóízűen!

Carwash Gyros KiskőrösCarwash Gyros Kiskőrös a térképen

Kiváló 2016. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. március 16.
Városunkban újjászületett egy autómosó és mellette megnyílt egy büfékocsi.Több helyen láttuk már a hirdetést,sőt,sokszor elmentünk már mellette! Márciusban ki is próbáltuk,lányom kérésére. Telefonon rendeltem meg előre,a telefonban kedves női hang válaszolt,elmondta,hogy kb. hány perc múlva lesz készen és láss csodát,mire odaértem,kb. a mondott időben,ott várt becsomagolva a két gyros,külön ráírva az egyikre a csípős jelző! A gyros nagyon finom volt,igazán megtöltötték a pitákat,jóízűen megebédeltünk,sőt,lányomon ki is fogott,igaz,a választható nagyobb méretet választottuk. Nevével ellentétben nem csak gyros kapható a helyen,hanem rántott hús,rántott sajtok,falafel is. Házhoz is szállítanak,de a helyszínen is van fedett sátorhelyiség,ahol fogyasztani lehet. Mivel a lányom nagy rántott-sajt rajongó,biztosan azt is megkóstolja majd,de én maradok valószínűleg ennél a tartalmas gyrosnál. Hiánypótlás a hely városunkban,ami nagyon jól sikerült,remélem,a jövőben is így marad - minőség tekintetében például! :-)
Előnyei közé tartozik még a jó elhelyezkedés,viszonylag forgalmas út mellett fekszik! A mellékelt kép nem túl jó,csak az adag nagyságának láttatására tettem fel.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Carwash Gyros Kiskőrös - Étel/ital
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények