Midi Pizzéria & Étterem Kiskőrös
6200 Kiskőrös, Kossuth Lajos u. 1.

Midi Pizzéria & Étterem Kiskőrös a térképen

Szállások Kiskôrös városában
Wellness csomagok Kiskôrös városában

Midi Pizzéria & Étterem Kiskőrös vélemények

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 5.
Sokszor járunk ebbe az étterembe, igaz csak pizzázni. Viszont sok vonzó ételt, sorolnak még az étlapon . Egyszer majd azokat is megkóstolom, és remélem, hogy hasonló élményeim lesznek. A pizzákkal kapcsolatban még nem csalódtam, sőt elég nagy a választék is . A mosdó tiszta, a pult is rendben van, és még a poharakon sem láttam vízcsepp nyomokat , igaz ez utóbbi nem zavar máshol sem, de azért így szebb.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 29.
Véleményem szerint, hangulatos! Mi az esti órákban szoktunk menni, heti rendszerességgel, immáron több mint 4 hónapja! A fények illetve az egész helynek a kisugárzása engem megfogott. Ezen felül a személyzet kedves és segítőkész! Tisztaságra nincs okunk panaszra! Beleértve itt az étkező részt illetve az illemhelyeket is! A kiszolgálás szintén 5/5!

2015. júniusban járt itt
Értékelt: 2015. június 26.
Rendszeres vendég vagyok,a barátaimmal sokszor eszünk itt. Szeretem ezt a családias környezetet, a jó kiszolgálást. A finom és nagy választékú pizzák mellett ettem már a fittness menükből is, nekem nagyon ízlettek és emellett nagyon változatos a kínálat, minden nap más egészséges ételek közül lehet választani. Az én kedvencem a hekk, amit nagyon ízletesen készítenek.
Kiskôrös

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy orvosi vizsgálat végén jó hírt kaptunk és az épp nálunk lévő Anyukám ezt úgy akarta megünnepelni,hogy együnk egy jót. Gyermekem (naná! ) pizzát választott és mivel anyukám mozgásában eléggé korlátozott,nem a főtéri kedvenc helyünkre,hanem egy könnyen megközelíthető helyre mentünk,ahol egyszer már voltunk,szintén anyukámmal. . .

Legnépszerűbb csomagok Kiskőrösön és környékén
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 16.179,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, korcsolyapálya használattal, délutánonként süteménnyel, forralt borral és teával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 14.197,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai széffel, beltéri és kültéri parkolő használattal, Wi-Fi internet hozzáféréssel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolós vacsorával, szilveszteri vacsorával és műsorral, tombolával, fitneszterem és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.

Szállodák Kiskőrös környékén
Zichy Park Hotel Kiskőrös
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Midi Pizzéria & Étterem KiskőrösX