3,4
a 18 kiskunfélegyházi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, pékség
Fornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza
Fornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó KiskunfélegyházaFornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza

Kertész Vendégház Tiszaalpár - Legkedvezőbb akciós ajánlat
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Fornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza vélemények

Átlagos 2017. május 14.egyedül járt itt
Kiskunfélegyházán járva, gondolta eszem valahol egy rendes ebédet, ahol gyorsan megkapja az ember, amit kér. Az Önkiszolgáló étterem, mely egy Fornetti üzlettel van egybeépítve, megfelelőnek tűnt. Dilemmám volt, hogy halászlét egyek, rántott pontyot vagy pacalpörköltet. Végül a dilemmát úgy oldottam meg, hogy fasírtot kértem lencsefőzelékkel és savanyúsággal.
Fornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza - EgyébFornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza - Külső képFornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza - Étel/italFornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza - Egyéb