Heaven Diner Kiskunfélegyháza

Kertész Vendégház Tiszaalpár - Legkedvezőbb akciós ajánlat
Legkedvezőbb akciós ajánlat
2025.10.01-ig
Kertész Vendégház Tiszaalpár
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Heaven Diner Kiskunfélegyháza vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. április 9.a párjával járt itt
Egy gyors praktikus tipikus Street Food étterem. Maximálisan kielégítette az étterem az igényeinket. A házhosszásítással semmi gond. A futár kedves, pontos. Az étteremben a kiszolgálás fantasztikus. A kerthelyiség szezonban hangulatos. Ajánlom mindenkinek aki szereti a tipikus Street Food éttermeket. Nagyon jók az Amerikai ízek is.
Kiváló 2014. július 18.barátokkal járt itt
Gyorsan finomat, sokat:) és minőséget! Ez a Heaven! Itt mindig jóllakunk. Gyros tál első osztályú:) Haevan saláta nagyon finom, tortilla, csirkés szendó sorolhatnám. Érdemes megkóstolni a többit is. Kiszolgálás barátságos, mosolygós, árak nagyon kedvezőek, kerthelyiség hangulatos. Ajánlom mindenkinek aki Kiskunfélegyházán jár a fő utcán. Kiszállítás is gyors.
Kiváló 2014. július 11.gyerekekkel járt itt
Kedvesek,rugalmasak nagyon gyors kiszállítás és eszméletlen finom minden ételük.A legjobb hely Kiskunfélegyházán!Nagyon tetszik,hogy nem kell minden egyes alkalommal elmondanom a telefonszámom,címem.Akárkinek az ötlete volt,nagyon okos személy.
Az ételeket pont úgy készítik el ahogy én kérem,még sosem csalódtam bennük!
Kiváló 2014. július 11.gyerekekkel járt itt
Fiatalosak, nagyon gyorsak és nagyon-nagyon kedvesek. Országos étteremláncot is kiépíthetnének, biztos máshol is sikeresek lennének. Finomak az ételek, gyorsétteremhez képest nagy a választék, nagyon jók a saláták. Az árak is elég barátságosak. Az ételek mennyisége több, mint elég, mi mindig jóllakunk ott.
Kiváló 2014. július 11.a párjával járt itt
Ha gyorsat akarsz megfelelő ár-érték aránnyal, fiatalos jó hangulatú helyen enni.
Ha szereted a gyrost, hamburgert, szendvicseket, falafelt
Ha szereted a szép és jó hangulatú kert helységeket
Ha szereted a mosolygós pincérlányokat (Reni a kedvenc)
A Heaven Diner felszolgáló csapata és utánozhatatlan étteremvezetője a tökéletes választás.
Az én kedvencem a Special tál és a Taco szendvics. :)