Rózsakert Vendéglő Kiskunfélegyháza

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Rózsakert Vendéglő Kiskunfélegyháza vélemények

Átlagos 2017. október 9., kollégákkal járt itt
Több alkalommal jártam már itt. Kellemes hangulatú étterem, nagy választékkal. A kiszolgálás változó, ahogy a személyzet is (folyamatosan cserélődik. . . ). Legutóbb céges vacsorán voltam itt a férjemmel. Bőséges,finom sültes tálakat hoztak. Hétvégén és menüztetés alatt viszonylag sokan vannak, de hétköznap este szinte kong az ürességtől.
Kiváló 2016. július 18.a párjával járt itt
Az első házassági évfordulónk megünnepléséhez választottuk a Rózsakertet. Az alkalom miatt nem szerénykedtünk, ettünk-ittunk bőségesen. A kiszolgálás udvarias volt, kicsit talán hosszadalmas. Bőséges volt az étel mennyisége és finomak is voltak. Az ár-érték arány viszonylag jó volt, bár annyira különleges ízeket nem kaptunk az árakhoz képest.
Kiváló 2016. június 3.családjával járt itt
A kerthelység varázslatos, az étterem pici, de bájos. A szakácsé minden tiszteletem, ebben a kis városban nagyon színvonalas kis étlapot állítottak össze. Az adagok hatalmasak, a kiszolgálás nem gyors, de kedves
Kiváló 2015. október 25.a párjával járt itt
Bár az étterem másodosztályú, mégis első osztályú kiszolgálásban és étkekben volt részünk! Többször is jártunk már itt, de még nem csalódtunk! Igazán modern környezetben, színvonalas körülmények között ülhettünk asztalhoz. A pincér (aki megérkezésünkkor nyitotta az ajtón nekünk) szívélyes és figyelmes volt, (mindig akkor jött az asztalunkhoz, amikor épp kellett) a kiszolgálás pedig kitűnő volt.
Kiváló 2015. május 29.családjával járt itt
Nosztalgia látogatáson voltunk Kiskunfélegyházán. Mivel a Damjanich utcához volt gyerekkori kötődésünk, ezt az éttermet választottuk. Kellemes, családias hangulatú kerthelyiséget találtunk. Figyelmes volt a kiszolgálás, minden étel finom volt, az adagok óriásiak voltak, az árak szolidak. A tisztaság pélás volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. július 12.családjával járt itt
Csodás hely, szuper környezet, profi csapat, isteni kaják és barátságos árak! Ide bármikor elmegyek barátokkal, családdal, de üzleti partnereimet is bátran vendégelem meg itt. Kényelmes kerthelyiség, elegáns éttermi rész, de mégsem feszengősen elegáns. Kiváló csapat szolgál ki, mindig kedvesek, segítőkészek. Van angol étlap!
Kiváló 2014. július 11.barátokkal járt itt
Több alkalommal jártunk ismerőseinkkel ezen a helyen. Minden alkalommal magas színvonalú kiszolgálásban volt részünk. A pincérek (nem felszolgálók, annál sokkal többek! ), udvariasak, készségesek. Kiváló tájékoztatást adtak az ételekről. A szakácsról, konyháról csak felsőfokon tudok nyilatkozni.
Kiváló 2014. július 11. járt itt
Kedves és gyors kiszolgálás. Még menü esetén is rugalmasság, ha speciális kérés van. Szép környezet és remek belső várt minket, és a barátom véleménye is hasonló volt. Van kerthelység, és talán a városban a legszebb a belső kialakítás. Régebben házhoz is rendeltünk tőlük, és nem kellett csalódnom.
Szörnyű 2014. július 11.gyerekekkel járt itt
Udvariatlan felszolgálás, az étel amit ettem konkrétan rágós volt és ízetlen, az étterem teljesen "fapados". A kért 2 deci üdítő jégkockával bőven a 2 decis csík alá ért. Az "a nesta ice tea" még csak véletlen sem olyan ízű volt mint az igazi (kár ezen spórolni) Még egyszer be nem teszem a lábam. Mondanom sem kell, hogy borravalót nem adtunk.