A betegek díszszemléje

Kiskunfélegyházi platánsor KiskunfélegyházaKiskunfélegyházi platánsor Kiskunfélegyháza a térképen

Érdekes 2023. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. március 1.
Kékgolyó-fasor. Van itt egy középiskola, ma - ebben az elklerikálosodott korban - ugyan nem azt a nevet viseli, mint egykor, de gyakran jártam ide kollégáimmal bizonyos okokból, és ez a fasor... ez örök. Úgy emlékszem, sehol máshol nincs ilyen. Most, hogy vonattal szálltam a tájra, így jöttem rá, hogy ez egy 1 kilométer hosszú fasor, a vasútállomástól indul és a város centrumáig tart, és csupa-csupa beteg fa. Kétségtelen, hogy a burjánzó daganatok tulajdonképpen növényi rákcsomók, de ez a fasor, így betegen, itt áll már 100 éve! Ezt mondták, egy tábla szerint meg 200 éve... és van, ahol nem is egyes, de dupla sorban. Zavarba ejtő látványosság. Olyan sajátos hangulata van, hogy párját ritkítja.
Kiskunfélegyházi platánsor Kiskunfélegyháza - Külső képKiskunfélegyházi platánsor Kiskunfélegyháza - Külső képKiskunfélegyházi platánsor Kiskunfélegyháza - Külső képKiskunfélegyházi platánsor Kiskunfélegyháza - Külső képKiskunfélegyházi platánsor Kiskunfélegyháza - EgyébKiskunfélegyházi platánsor Kiskunfélegyháza - Külső képKiskunfélegyházi platánsor Kiskunfélegyháza - Külső kép
Kertész Vendégház Tiszaalpár - Legkedvezőbb akciós ajánlat
Legkedvezőbb akciós ajánlat
2025.10.01-ig
Kertész Vendégház Tiszaalpár
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár