Ez talán esztétikailag rendben

Szent István király KiskunfélegyházaSzent István király Kiskunfélegyháza a térképen

Érdekes 2023. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. március 1.
A kiskunfélegyházi Szent István egy egészen arányos, hősies, részleteiben is kimunkált férfiú, mivel már vagy 50 variációját láttam, azok közül ez egy egészen jónak minősülő darab. A templomot is róla nevezték el, a képviselőtestület nagy vitát, harcot folytatott a felállításával kapcsolatban, mivel a Kulturális Örökségvédelmi Hivatal és Képzőművészeti Lektorátus nem szerette volna azon a helyszínen látni, most mégis ott áll, pár lépésre a Szentháromság mögött, mintha ő is egy Isten lenne, de nekem még mindig nem ment le a torkomon, hogy egy békéval, galambbal, báránnyal stb. önreklámozó egyház hogyan nevez ki egy fazont szentté, aki lemészárolta a saját népének a felét, de hát Isten útjai abszolút kifürkészhetetlenek.
Szent István király Kiskunfélegyháza - EgyébSzent István király Kiskunfélegyháza - EgyébSzent István király Kiskunfélegyháza - EgyébSzent István király Kiskunfélegyháza - Külső képSzent István király Kiskunfélegyháza - EgyébSzent István király Kiskunfélegyháza - EgyébSzent István király Kiskunfélegyháza - Külső képSzent István király Kiskunfélegyháza - Külső kép
Kertész Vendégház Tiszaalpár - Legkedvezőbb akciós ajánlat
Legkedvezőbb akciós ajánlat