Szörnyű 2022. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. május 7.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Tejallergias letemre próbáltam tejszarmazek mentes fagylaltot kerni. Nem sikerult. Elvileg azt is kaptam, gyakorlatilag erősen ketlem, hiszen a fagylalt elfogyasztasa utan iszonyu hasi gorcsok, egesz napos hasmenes volt a program. 0% esely, hogy ujra itt fogyasszak barmit. Koszonom az elmenyt.
Ma történt. Kehelyben kértem 3 gombóc fagylaltot. Még ki sem értem vele az ajtón, már csöpögött le a ruhámra. Nem azért, mert akkora volt az adag, hanem mert tele volt olvadt fagyival a pohár! Minden csupa ragacs fagyi! Visszavittem, és letettem hátulra a pultra, amit láttak a kiszolgálók. Ami...