Rózner Söröző Kiskunlacháza

Rózner Söröző KiskunlacházaRózner Söröző Kiskunlacháza

Mártoni Csárda Szigetszentmárton - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Mártoni Csárda Szigetszentmárton
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Rózner Söröző Kiskunlacháza vélemények

2019. augusztus 22.barátokkal járt itt
A Rózner sörözőbe egy Kiskunlacáházára költözött régi jóbarátom vitt el. Pozitívum, hogy Pécsi szalon sört csapolnak, ugyebár ez az egyetlen magyar kézben levő nagyüzem. valami üdítőt ittam, jóbarátom egy korsó sört (400 illetve 500 ft volt). A csapos kedélyes, szimpatikus ember. A beltér szerethető.
Rózner Söröző Kiskunlacháza - Külső képRózner Söröző Kiskunlacháza - Étel/italRózner Söröző Kiskunlacháza - EgyébRózner Söröző Kiskunlacháza - Külső képRózner Söröző Kiskunlacháza - BelsőRózner Söröző Kiskunlacháza - Belső