Nagyon jó ár/érték arány, korrekt konyha, kedves kiszolgálás

Balló Pizza KiskunmajsaBalló Pizza Kiskunmajsa a térképen

2022. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 21.
A Balló pizza olcsó, tiszta, rendezett hely, nem messze a város központjától. Főként pizzákat adnak, de vannak rántott dolgaik, meg egyéb street food ételeik is. Az italok nagyipari tömegtermékek.
Jómagam némi dilemmázás után egy rántott brokkolit kértem, ami tisztes adag volt, korrektül elkészítve, a mirelit sültkrumpli egyszerű minőség (igen, az sem mind egyforma), a tartár korrekt old school, az ára elképesztően barátságos, körettel együtt 1490 forint. Az ember komolyan azon gondolkodik, hogy éri ez meg nekik. A tartár mellé 150 forint. Ittam egy alma Cappyt, 450 ftba került.
A kiszolgálás kedves, udvarias.
Összességében ez megér nekem 4 pontot.
Ár / érték arány:Kiváló
Balló Pizza Kiskunmajsa - EgyébBalló Pizza Kiskunmajsa - EgyébBalló Pizza Kiskunmajsa - EgyébBalló Pizza Kiskunmajsa - EgyébBalló Pizza Kiskunmajsa - EgyébBalló Pizza Kiskunmajsa - EgyébBalló Pizza Kiskunmajsa - EgyébBalló Pizza Kiskunmajsa - Egyéb

Balló Pizza további értékelései

2024.02.17a párjával
Online ételrendelőn [moderálva - a szerk.] is és személyesen is rendeltünk. Gyors, pontos, finom, korrekt személyzet. A hibát elismerik és kompenzálják.
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2025.01.06-ig
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval