4,1

Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2025.01.06-ig
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Soul Cafe & Music Club Kiskunmajsa vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
2021. június 25.egyedül járt itt
A Soul café egy kifejezetten hangulatos bár Kiskunmajsán. A beltérben a tulajdonos elmondása szerint a felmenőinek az archív fotói láthatók a falon, a kert ápolt, rendezett, az italválaszték rejt kellemes meglepetéseket is, főként tömények tekintetében. Tartanak jóféle single malt whiskyket, s néhány jó magyar bort.
Soul Cafe & Music Club Kiskunmajsa - EgyébSoul Cafe & Music Club Kiskunmajsa - Külső képSoul Cafe & Music Club Kiskunmajsa - Külső képSoul Cafe & Music Club Kiskunmajsa - Külső kép