4,1

12.28-01.02.
Granada Hotel Kecskemét
136.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Soul Cafe & Music Club Kiskunmajsa vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2021. június 25.egyedül járt itt
A Soul café egy kifejezetten hangulatos bár Kiskunmajsán. A beltérben a tulajdonos elmondása szerint a felmenőinek az archív fotói láthatók a falon, a kert ápolt, rendezett, az italválaszték rejt kellemes meglepetéseket is, főként tömények tekintetében. Tartanak jóféle single malt whiskyket, s néhány jó magyar bort.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Soul Cafe & Music Club Kiskunmajsa - EgyébSoul Cafe & Music Club Kiskunmajsa - Külső képSoul Cafe & Music Club Kiskunmajsa - Külső képSoul Cafe & Music Club Kiskunmajsa - Külső kép
Még több kép (1 db) >>