Ájj Burger Kismaros

Hotel Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig

Ájj Burger Kismaros vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. április 22.a párjával járt itt
Mióta Nagymarosról Kismarora költöztek, ma voltunk először az új helyen, de nem utoljára! Szombaton, ebédidőben voltunk, még éppen elcsíptük a nagy sorbanállós előtti csúcsidőszakot. Továbbra is a Duna partján állítottá fel a csoda-konyhájukat (food truck), ha lehet, még közelebb a folyóhoz.
Ájj Burger Kismaros - Étel/italÁjj Burger Kismaros - Külső kép
Kiváló 2021. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Nagyon tiszta és rendes, takaró a padokon, ha faznank. Kezfertotlenito odakeszitve. Nagy választék, hatalmas adagok. Igazi Gyöngyszem. A vegaburger isteni volt. Vasárnap voltunk 11 körül és nem kellett sokat várni. Meg sem bírtuk enni, akkora volt. Ajánlom mindenkinek! A part szebb Nagymaroson, jó lenne ha lehetne itt is sétálni valahol.
Ájj Burger Kismaros - Egyéb
Kiváló 2019. június 3.a párjával járt itt
Én ilyen finom sült krumplit még életemben nem ettem, mint a nagymarosi Ájj Burgerben. És ilyen gyönyörű helyen, közvetlenül a Duna-parton, szemben a visegrádi várral. Már a panoráma is elég lenne az élvezethez. De azért nem hátrány, hogy az Ájj Burger food truckjában egészen kiváló, nem szokványos burgerek készülnek.
Ájj Burger Kismaros - Étel/italÁjj Burger Kismaros - Külső kép