bépé14 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg bépé14 értékeléseit!

Olvasd el bépé14 étterem értékeléseit!

bépé14 értékelései

panoráma kávézó/söröző/borozó -

Semiramis Garden Panoráma Pécs

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Itt már 100 éve is kávézó, vendéglő állt. Talán nem véletlen. Hiszen a Mecsek oldalában, a Tettyén található Semiramis egyedülálló panorámával dicsekedhet. Ráadásul egy kis sétával további nevezetességek (Havihegyi kápolna, Pintér kert, Mésztufa barlang stb. ) is elérhetők. Már az eddigiek is elég okot szolgáltatnak, hogy ne hagyjuk ki a Semiramis meglátogatását.
sörözésre nem -

Zoo Cukrászda Budapest

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Két korrekt vélemény után csak egy-két friss élmény. A hely teljesen rendben van, de. . . valahogy mégsem az igazi. Korrekt, de nem több. Ami több, az inkább az árak. Tanúja voltam amikor két fiatalember 2 kisüveg magyar sört vett. Nem igazán vagyok jártas a sörök árában, de az egyik fiatalember, amikor fizetésre került a sor, hangos "mennnyi? !
csak a bútorzatot tudnám feledni! -

I love Pécs Café Pécs

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Egy kávézó a pécsi Széchenyi téren már eleve nyerő pozíció. Viszont a kávézóba belépve mintha egy kórházba tévedtem volna: dominál a fehér szín és a műanyag. Biztos van, aki ezt nagyon modernek értékeli, de nekem nagyon nem jött be. A kávéjuk, felszolgálás renden van, de van ennél jobb kávé(zó) is Pécsen.
kirándulás utáni örömök -

Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
De jó! Ahogy olvasgatom a korábbi véleményeket, azt mondhatom, hogy itt szinte megállt az idő. És milyen szerencse! Mert ebben az erdő-széli, város-széli vendéglőben továbbra is kitűnőek az ételek, hatalmasak az adagok, abszolút korrektek az árak, udvariasak a pincérek. A csodás Éger-völgy felfedezése után öröm volt felfedezni ezt a nem is olyan kis vendéglőt is.
2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
ZigZag után nehéz bármi érdekesről, fontosról beszámolni.
A fagyi még mindig jó (de már nem jönnék ide a város másik végéből, mint 1985-ben, amikor megnyílt). Viszont már 300 Ft egy gombóc ára.
Nekem most éppen útba esett. Csokoládé. rizs és mák fagyit választottam. Adag, íz rendben volt. Kiszolgálás szintén.
remek belvárosi talponálló -

Belvárosi Disznótoros Budapest

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Ebben a nagy melegben csak egy kis adag sült krumplira vágytam. Nos, itt meg is kaptam, méghozzá igen kiváló minőségben, mindössze 250 Ft-ért.
Ha már bementem, azért szétnéztem. Jól tettem, mert egy igen csodás lecsóval tértem haza.
A kiszolgálás (fiatal lányok) kifejezetten udvarias, sőt, kedves.
Viszont meglepő, hogy nem lehet leülni.
gourmet vagy? -

V4 Bisztró Nagymaros

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
Ínyenceknek! A különleges ételek, finom borok kedvelőinek! Nagymaros legújabb étterme (a visegrádi várral szemben, a Duna partján) a V4 nevet választotta, ami arra utal, hogy az un. visegrádi országok (cseh, szlovák, lengyel, magyar) ételeit teszik föl az étlapjukra. Igen dicséretes törekvés. A lengyel céklaleves (fürj tojással, sonkával) máris elérhető, 1800 Ft-ért.
csodás panoráma, remek kávék, limonádék -

Tettye Coffee Pécs

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Pécsiek egyik legkedveltebb, legszebb kiránduló helye a Tettye. (Megközelíthető autóval, autóbusszal, kerékpárral és gyalogosan. )
A Tettye Coffee a gyönyörűséges Tettye park tövében található. A kávézó mellett folyik a Tettye patak, rajta egy működő vízikerék. A kávézóból csodálatos panoráma nyílik a Havihegyre, a kápolnára és egy óriási sziklatömb tetején található feszületre.
kiváló klasszikus a Stefánián -

Thököly Vendéglő Budapest

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Azzal kezdődött, hogy szinte még le sem ültem, máris ott termett egy nagyon kedves és csinos ifjú pincér-hölgy az asztalomnál. Abszolút jó kezdés, és hasonlóan jó folytatás. Ugyanis a napi menüben ez egyik lehetőség halászlé és puliszka volt. Mindkettő igen ízletes, zamatos volt. Sőt, a juhtúrós, baconos, sonkás, kolbászos puliszka szinte fejedelmi volt.
kávézó a kertben -

Kisház Kávézó Pécs

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
Ez nem olyan kávézó, hogy van egy kerthelyisége is, hanem a kávézó van egy gyönyörűséges kertben. Pécs belvárosában (három percnyire a székesegyháztól), száz éves fák alatt teázni, kávézni, az azért nem semmi. Én egy kitűnő Mecsek teát ittam (mézzel, citrommal szervírozva)és házi kekszes sütit fogyasztottam mellé.