Jó 2013. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. április 26.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Sokat hallottunk a helyről és évekkel ezelőtt jártam itt. Nagyon jó emlékeim voltak a konyháról. Beérkezve egy nagyon kedves felszolgáló asztallal kínált bennünket. A belső rész nem mondható modernnek, de az étterem stílusa nem is kívánja ezt meg. Az étlap választékos és megtalálhatók rajta a klasszikus vendéglő ételek. A választott ételek rendben voltak, leszámítva a velővel töltött finomságot, amivel annyi bajom volt, hogy a velő nyers volt benne. Nem tettem szóvá, pusztán nem ettem meg. A felszolgáló ugyan nem kérdezte meg, hogy miért nem ettem meg, de a kiszolgálásra nem lehetett panaszunk. Egyszer azért még adok esélyt a helynek, mert úgy gondolom ez egy alkalmi baki volt. Amúgy sokan voltak, pedig ebéd idő végén érkeztünk, tehát a hely biztosan jó, csak mi fogtunk ki egy kisebb hibát.
Évek óta rendszeresen járunk ide, mert finomak és bőségesek voltak az ételek, kellemes a hangulat, de az ételek minősége az utóbbi 1-2 évben egyre romlott. A legutóbbi hagymaleves már bocsánat, de leginkább egy túlsózott mosogatóléhez hasonlított ízében is és kinézetére is, de legalább egyre...
Azon csodálkozom, hogy nem megy tönkre ez az étterem. Feleségem hányt otthon az ételtől pedig nem evett sokat (soha nem hányt még) , Én nem hánytam csak hányingerem volt fél napig . Nem megfőtt mégegyszer nem megfőtt félig NYERS marhapörkölt 5400 ft PLUSZ 1200 ft a nokedli, holott a menün...
Fantasztikus kiszolgálás ,gyors ,kedves ,figyelmes .Az ételek frissek kiváló minőségben és tálalásban.Szivesen jovunk ide évek óta -mindig a lehető legmagasabb minőséget kapjuk a legjobb ár érték arányban .