Nosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa
35 fotó

Nosztalgia Étterem Kistarcsa bemutatkozása

Köszöntkük kedves vendégeinket Nosztalgia éttermünkben, amelyet a 30-as út melletti útazók éhségének és szomjának csillapítására nyitottunk meg újra 2002 áprilisában.
Minden vendéget nagyon nagy vendégszeretettel várunk,hogy megtudjuk mutatni mire képes a csapatunk.
Boross Jenő

4,3Kiszolgálás
4,3Hangulat
4,3Ár / érték
4,6Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.21-ig
Thermal Hotel Visegrád
Kérd ajánlatunkat!

Nosztalgia Étterem Kistarcsa vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 318 városban járt márFelfedező - 729 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 11622 feltöltött kép
2022. május 10.egyedül járt itt
Gödöllő irányából Budapest felé már rutinosan kinéztem, hogy hol is fogok enni. Voltam már párszor erre, de sokszor lett belőle szerencsétlenkedés, jobbra-balra bámulás, keresgélés, közben meg ledudálnak agresszív polgártársak az útról, még olyan is volt, hogy nagyobb helyen kiszálltam, le és fel szaladgáltam evésügyben , reménytelenül.
3Hangulat
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Nosztalgia Étterem Kistarcsa - Külső képNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - Étel/italNosztalgia Étterem Kistarcsa - BelsőNosztalgia Étterem Kistarcsa - Étel/italNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - Egyéb
Még több kép (4 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. február 23.a párjával járt itt
Egy forgalmas főút mellett található ez a sokak által kedvelt étterem. A hangsúly itt a "sokakon" van. Az asztalok szorosan összezsúfolva, errefelé úgy tűnik a bevétel maximalizálás legyőzte a pandémia miatti megfontolásokat. Egy fedett terasz szerű helyiségben kaptunk helyet, ez egy jellegtelen, nem túl hangulatos, viszont igen zsúfolt hely.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2021. augusztus 9.a párjával járt itt
24. házassági évfordulónkat ünnepeltük, és bár már többször készültünk ide, rajta volt a bakancslistánkon, de eddig valahogy mindig elmaradt. Sokan ajánlották, és nem kellett csalódnunk. A felszolgálók kedvesek, az ételek isteni jók és nagy adagok. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy bár Pesten élünk, ez pár perc kocsival.
Kiváló 2019. november 14.a párjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben ketten és társasággal is. Asztalt foglalunk minden alkalommal, mert mindig nagyon sokan vannak és biztosra szeretünk menni. Az érkezéstől számítva 20-30 percen belül megkapjuk a mindig finom, ízletes ételeket. A személyzet nagyon barátságos, figyelmes.
2019. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, nagy adagok. Az étlap is és az étterem belseje is retró hangulatú, tipikus kockás terítős hely. Megéri kipróbálni. Mi tatár beefsteak-et ettünk, ami finom volt, a piritós nem volt túl meleg sajnos. A kijevi jércemell tökéletes volt. A sült kacsamell kicsit száraz volt. A palacsinta Isteni finom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már
2019. június 17.a párjával járt itt
Már több alkalommal ünnepeltünk itt szűk családi körben, így most is erre esett a választás. Egyre mentünk, volt asztal foglalva. Viszonylag gyorsan rendeltünk is, nagyjából tudtuk ki, mit akar. Rengetegen vannak, bármilyen időpontban is megyünk. Most is, így azért bő 45 percet kellett várni az ételre. Én pisztrángot ettem salátával.
Átlagos 2019. január 30.családjával járt itt
Én, sajnos, nem tudok ódákat írni erről a helyről. 9-en voltunk, így mindenkinek más-más a véleménye az ott szolgált ételekről. Azt már megtanultunk, hogy húslevest sehol sem szabad rendelni, itt is így volt - sós lé fagyasztott zöldségekkel. Viszont a vadragú leves finom volt.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
Kiváló 2019. január 16.gyerekekkel járt itt
Évekkel ezelőtt jártunk először itt, egy baráti találkozó alkalmával. Már akkor nagyon megfogott a hely. Most újra alkalmam nyílt megtapasztalni,amit anno.
Nem lehet szavakba önteni a vendég fogadás,a kiszolgálás,és nem utolsó sorban az ételek látványát, minőségét !
Aki szeret finomat enni,és nem mindegy milyen környezetben teszi ezt, javaslom,a próbát!

Kiváló hely!
Kiváló 2018. november 11.családjával járt itt
Szépen kialakított belső tér,kitűnő ételek,kellemes miliő. A bőséges választék és a kitűnően elkészített ételek minősége ellensúlyozza a meglehetősen magas árakat. Az étterem Budapest szomszédságában,Kistarcsán,jól megközelíthető helyen található. Nagyon jól éreztük magunkat ebben a kitűnő étteremben,biztos,hogy ismét fel fogjuk keresni!
Kiváló 2018. július 17.barátokkal járt itt
Csak Csupa Dicséretet érdemel! Nagyon örülök annak,hogy egy ilyen helyen lehettem. Mindenkinek ajánlom aki vágyik a nosztalgiára és mégis mai helyen szeretne egy jót enni. Minden tökéletes volt,a kiszolgálás az ételek a hely maga,jól megközelíthető és mindenben megfelel az előírásoknak.
35 értékelés / 4 oldalon
Nosztalgia Étterem Kistarcsa a térképen
2143 KistarcsaSzabadság út 46.
06 28 473 423
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség
Nyitva tartás
H