Nosztalgia Étterem Kistarcsa
2143 Kistarcsa, Szabadság út 46.

Nosztalgia Étterem Kistarcsa a térképen

K 11:00-22:30
Sze-P 11:00-23:00
Szo 11:00-24:00
V 11:00-22:00
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
elektronikus
magyar, angol, német, orosz, Kinai
Visa, Amex
Krusovice, Radeberger

Nosztalgia Étterem Kistarcsa bemutatkozása

Köszöntkük kedves vendégeinket Nosztalgia éttermünkben, amelyet a 30-as út melletti útazók éhségének és szomjának csillapítására nyitottunk meg újra 2002 áprilisában.

Minden vendéget nagyon nagy ... Tovább >>

Minden vendéget nagyon nagy vendégszeretettel várunk,hogy megtudjuk mutatni mire képes a csapatunk.

Boross Jenő

Nosztalgia Étterem Kistarcsa képei

Szállások Kistarcsa városában
Wellness csomagok Kistarcsa városában

Nosztalgia Étterem Kistarcsa vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Már több alkalommal ünnepeltünk itt szűk családi körben, így most is erre esett a választás. Egyre mentünk, volt asztal foglalva. Viszonylag gyorsan rendeltünk is, nagyjából tudtuk ki, mit akar. Rengetegen vannak, bármilyen időpontban is megyünk. Most is, így azért bő 45 percet kellett várni az ételre. Én pisztrángot ettem salátával.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én, sajnos, nem tudok ódákat írni erről a helyről. 9-en voltunk, így mindenkinek más-más a véleménye az ott szolgált ételekről. Azt már megtanultunk, hogy húslevest sehol sem szabad rendelni, itt is így volt - sós lé fagyasztott zöldségekkel. Viszont a vadragú leves finom volt. Cigány pecsenye fokhagyma nélkül volt tálalva, a gyermek adag tészta teli volt szalonna bőrkével, grillezett húsok szárazak voltak!

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Évekkel ezelőtt jártunk először itt, egy baráti találkozó alkalmával. Már akkor nagyon megfogott a hely. Most újra alkalmam nyílt megtapasztalni,amit anno. Nem lehet szavakba önteni a vendég fogadás,a kiszolgálás,és nem utolsó sorban az ételek látványát, minőségét ! Aki szeret finomat enni,és nem mindegy milyen környezetben teszi ezt, javaslom,a próbát!

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Szépen kialakított belső tér,kitűnő ételek,kellemes miliő. A bőséges választék és a kitűnően elkészített ételek minősége ellensúlyozza a meglehetősen magas árakat. Az étterem Budapest szomszédságában,Kistarcsán,jól megközelíthető helyen található. Nagyon jól éreztük magunkat ebben a kitűnő étteremben,biztos,hogy ismét fel fogjuk keresni!

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak Csupa Dicséretet érdemel! Nagyon örülök annak,hogy egy ilyen helyen lehettem. Mindenkinek ajánlom aki vágyik a nosztalgiára és mégis mai helyen szeretne egy jót enni. Minden tökéletes volt,a kiszolgálás az ételek a hely maga,jól megközelíthető és mindenben megfelel az előírásoknak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az általunk elhozott nosztalgia húslevest csak leveskockából főzték,amit természetesen otthon vettünk észre. Az itt fogyasztott étel hideg volt és a krumpliköret pedig nyers maradt. A jelenlegi személyzet barátságtalan,senki sem szólt hozzánk. Az ételt fél óra múlva kaptuk meg. Az étterembe olyan sok asztalt tettek be,hogy nem lehet közöttük közlekedni.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Három alkalommal Jártam itt De szerintem. a legjobb! csak ajánlni tudom Pedig járom az ország éttermeit! Az ízek csodásak! ! ! a kiszolgálás tökkeletes gyors az adagok Ó nagyok! ! ! Maradjon így! Egyszer a párom édes apjával voltam itt. Ő pedig tud enni de ez az adag neki is bőven elég volt! Tehát emberek tessék menni bátran!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járok ezen az úton, és mindig csodálkozva vettem észre az utcán parkoló autók tömegét az étterem előtt, a túloldalon, hosszú sorokban. Első látásra semmi különös, így hát egy kisebb társasággal kipróbáltam. Azért asztalt foglaltam, de a hétköznap kora délután nem volt zsúfolt, parkolót is az étterem bejárata előtt találtam.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 31.
Rendszeres vendégei vagyunk az étteremnek. Lányunk lakodalmát is itt rendeztük. Kiváló, nagy adag ételek, gyors, barátságos kiszolgálás. A lakodalom összes vendége teljes mértékben elégedett volt a vendéglátással. Legutóbb baráti társasággal vacsoráztunk az étteremben és ismét finomakat ettünk. Csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2017. november 7.
Nagyon köszönöm a támogatást igazán megható volt számunkra az elismerés.
Boross Jenő, tulajdonos

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először vagyunk látogatói a Nosztalgia Étteremnek. Minden esetben jól lakottan és elégedetten távoztunk. Nagy, bőséges adagokat kínálnak és megfelelő az ára is az ételeknek. Sógornőm kedvence a borjúláb rántva, ezt az ételt nem mindenhol készítik el olyan ízletesen , mint ebben az étteremben! Gratulálunk a tulajnak, a kiszolgálóknak!

Legnépszerűbb csomagok Kistarcsán és környékén
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdő, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2019.08.26. - 2019.09.30.
Ceglédi Apartmanpark & Kemping
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.129 - 10.370,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2 nap/1 éjszaka 10.453,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.812 - 31.936,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.06.30.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.06.25.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 5.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Kistarcsa környékén
Libra Hotel Kistarcsa
Hotel Aquarell Kistarcsa
Tó Wellness Hotel Kistarcsa
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

Nosztalgia Étterem KistarcsaX