Nosztalgia Étterem Kistarcsa
2143 Kistarcsa, Szabadság út 46.

Nosztalgia Étterem Kistarcsa a térképen

K 11:00-22:30
Sze-P 11:00-23:00
Szo 11:00-24:00
V 11:00-22:00
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
elektronikus
magyar, angol, német, orosz, Kinai
Visa, Amex
Krusovice, Radeberger

Nosztalgia Étterem Kistarcsa bemutatkozása

Köszöntkük kedves vendégeinket Nosztalgia éttermünkben, amelyet a 30-as út melletti útazók éhségének és szomjának csillapítására nyitottunk meg újra 2002 áprilisában.

Minden vendéget nagyon nagy ... Tovább >>

Minden vendéget nagyon nagy vendégszeretettel várunk,hogy megtudjuk mutatni mire képes a csapatunk.

Boross Jenő

Nosztalgia Étterem Kistarcsa képei

Szállások Kistarcsa városában
Wellness csomagok Kistarcsa városában

Nosztalgia Étterem Kistarcsa vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Nagyon finom ételek, nagy adagok. Az étlap is és az étterem belseje is retró hangulatú, tipikus kockás terítős hely. Megéri kipróbálni. Mi tatár beefsteak-et ettünk, ami finom volt, a piritós nem volt túl meleg sajnos. A kijevi jércemell tökéletes volt. A sült kacsamell kicsit száraz volt. A palacsinta Isteni finom!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Már több alkalommal ünnepeltünk itt szűk családi körben, így most is erre esett a választás. Egyre mentünk, volt asztal foglalva. Viszonylag gyorsan rendeltünk is, nagyjából tudtuk ki, mit akar. Rengetegen vannak, bármilyen időpontban is megyünk. Most is, így azért bő 45 percet kellett várni az ételre. Én pisztrángot ettem salátával.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én, sajnos, nem tudok ódákat írni erről a helyről. 9-en voltunk, így mindenkinek más-más a véleménye az ott szolgált ételekről. Azt már megtanultunk, hogy húslevest sehol sem szabad rendelni, itt is így volt - sós lé fagyasztott zöldségekkel. Viszont a vadragú leves finom volt. Cigány pecsenye fokhagyma nélkül volt tálalva, a gyermek adag tészta teli volt szalonna bőrkével, grillezett húsok szárazak voltak!

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Évekkel ezelőtt jártunk először itt, egy baráti találkozó alkalmával. Már akkor nagyon megfogott a hely. Most újra alkalmam nyílt megtapasztalni,amit anno. Nem lehet szavakba önteni a vendég fogadás,a kiszolgálás,és nem utolsó sorban az ételek látványát, minőségét ! Aki szeret finomat enni,és nem mindegy milyen környezetben teszi ezt, javaslom,a próbát!

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Szépen kialakított belső tér,kitűnő ételek,kellemes miliő. A bőséges választék és a kitűnően elkészített ételek minősége ellensúlyozza a meglehetősen magas árakat. Az étterem Budapest szomszédságában,Kistarcsán,jól megközelíthető helyen található. Nagyon jól éreztük magunkat ebben a kitűnő étteremben,biztos,hogy ismét fel fogjuk keresni!

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak Csupa Dicséretet érdemel! Nagyon örülök annak,hogy egy ilyen helyen lehettem. Mindenkinek ajánlom aki vágyik a nosztalgiára és mégis mai helyen szeretne egy jót enni. Minden tökéletes volt,a kiszolgálás az ételek a hely maga,jól megközelíthető és mindenben megfelel az előírásoknak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az általunk elhozott nosztalgia húslevest csak leveskockából főzték,amit természetesen otthon vettünk észre. Az itt fogyasztott étel hideg volt és a krumpliköret pedig nyers maradt. A jelenlegi személyzet barátságtalan,senki sem szólt hozzánk. Az ételt fél óra múlva kaptuk meg. Az étterembe olyan sok asztalt tettek be,hogy nem lehet közöttük közlekedni.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Három alkalommal Jártam itt De szerintem. a legjobb! csak ajánlni tudom Pedig járom az ország éttermeit! Az ízek csodásak! ! ! a kiszolgálás tökkeletes gyors az adagok Ó nagyok! ! ! Maradjon így! Egyszer a párom édes apjával voltam itt. Ő pedig tud enni de ez az adag neki is bőven elég volt! Tehát emberek tessék menni bátran!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járok ezen az úton, és mindig csodálkozva vettem észre az utcán parkoló autók tömegét az étterem előtt, a túloldalon, hosszú sorokban. Első látásra semmi különös, így hát egy kisebb társasággal kipróbáltam. Azért asztalt foglaltam, de a hétköznap kora délután nem volt zsúfolt, parkolót is az étterem bejárata előtt találtam.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 31.
Rendszeres vendégei vagyunk az étteremnek. Lányunk lakodalmát is itt rendeztük. Kiváló, nagy adag ételek, gyors, barátságos kiszolgálás. A lakodalom összes vendége teljes mértékben elégedett volt a vendéglátással. Legutóbb baráti társasággal vacsoráztunk az étteremben és ismét finomakat ettünk. Csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2017. november 7.
Nagyon köszönöm a támogatást igazán megható volt számunkra az elismerés.
Boross Jenő, tulajdonos

Legnépszerűbb csomagok Kistarcsán és környékén
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2019.11.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 25.413,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.180 - 35.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.01.03.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.12.29.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 24.180,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.12.28.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.21. - 2020.05.23.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.625 - 18.755,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.09.21. - 2019.12.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.811 - 11.809,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.

Szállodák Kistarcsa környékén
Libra Hotel Kistarcsa
Royal Club Hotel Kistarcsa
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Kistarcsa
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

Nosztalgia Étterem KistarcsaX