Nosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem Kistarcsa bemutatkozása

Köszöntkük kedves vendégeinket Nosztalgia éttermünkben, amelyet a 30-as út melletti útazók éhségének és szomjának csillapítására nyitottunk meg újra 2002 áprilisában.
Minden vendéget nagyon nagy vendégszeretettel várunk,hogy megtudjuk mutatni mire képes a csapatunk.
Boross Jenő

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Nosztalgia Étterem Kistarcsa vélemények

Gyenge 2023. november 2.családjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben, de ilyen gyenge minőségű "Cigánypecsenyét" sületlen tarjából, fokhagyma nélkül, fővetlen petrezselymes burgonyával, még sosem kaptunk. A számlán olyan üveg bort számoltak fel, amit mi nem fogyasztottunk. Ott nem szóltam, de lehet, hogy jobb lett volna beszélni a vezetővel.
2023. október 19.barátokkal járt itt
A kistarcsai Nosztalgia étterem több, mint két évtizedes sikeres működésre tekinthet vissza. A beltér hangulatos, igényes. Étlapja a hagyományos magyar konyha gazdag választékát kínálja, olyannyira, hogy nem volt könnyű választani. A halászlé sűrűbb az optimálisnál, lehetne pirosabb is, de jó ízű, friss benne a jó tartású hal.
Nosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - Egyéb
2055
2022. május 10.egyedül járt itt
Gödöllő irányából Budapest felé már rutinosan kinéztem, hogy hol is fogok enni. Voltam már párszor erre, de sokszor lett belőle szerencsétlenkedés, jobbra-balra bámulás, keresgélés, közben meg ledudálnak agresszív polgártársak az útról, még olyan is volt, hogy nagyobb helyen kiszálltam, le és fel szaladgáltam evésügyben , reménytelenül.
Nosztalgia Étterem Kistarcsa - Külső képNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - Étel/italNosztalgia Étterem Kistarcsa - BelsőNosztalgia Étterem Kistarcsa - Étel/italNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. február 23.a párjával járt itt
Egy forgalmas főút mellett található ez a sokak által kedvelt étterem. A hangsúly itt a "sokakon" van. Az asztalok szorosan összezsúfolva, errefelé úgy tűnik a bevétel maximalizálás legyőzte a pandémia miatti megfontolásokat. Egy fedett terasz szerű helyiségben kaptunk helyet, ez egy jellegtelen, nem túl hangulatos, viszont igen zsúfolt hely.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2021. augusztus 9.a párjával járt itt
24. házassági évfordulónkat ünnepeltük, és bár már többször készültünk ide, rajta volt a bakancslistánkon, de eddig valahogy mindig elmaradt. Sokan ajánlották, és nem kellett csalódnunk. A felszolgálók kedvesek, az ételek isteni jók és nagy adagok. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy bár Pesten élünk, ez pár perc kocsival.
Kiváló 2019. november 14.a párjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben ketten és társasággal is. Asztalt foglalunk minden alkalommal, mert mindig nagyon sokan vannak és biztosra szeretünk menni. Az érkezéstől számítva 20-30 percen belül megkapjuk a mindig finom, ízletes ételeket. A személyzet nagyon barátságos, figyelmes.
2019. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, nagy adagok. Az étlap is és az étterem belseje is retró hangulatú, tipikus kockás terítős hely. Megéri kipróbálni. Mi tatár beefsteak-et ettünk, ami finom volt, a piritós nem volt túl meleg sajnos. A kijevi jércemell tökéletes volt. A sült kacsamell kicsit száraz volt. A palacsinta Isteni finom!
2019. június 17.a párjával járt itt
Már több alkalommal ünnepeltünk itt szűk családi körben, így most is erre esett a választás. Egyre mentünk, volt asztal foglalva. Viszonylag gyorsan rendeltünk is, nagyjából tudtuk ki, mit akar. Rengetegen vannak, bármilyen időpontban is megyünk. Most is, így azért bő 45 percet kellett várni az ételre. Én pisztrángot ettem salátával.
Átlagos 2019. január 30.családjával járt itt
Én, sajnos, nem tudok ódákat írni erről a helyről. 9-en voltunk, így mindenkinek más-más a véleménye az ott szolgált ételekről. Azt már megtanultunk, hogy húslevest sehol sem szabad rendelni, itt is így volt - sós lé fagyasztott zöldségekkel. Viszont a vadragú leves finom volt.
Kiváló 2019. január 16.gyerekekkel járt itt
Évekkel ezelőtt jártunk először itt, egy baráti találkozó alkalmával. Már akkor nagyon megfogott a hely. Most újra alkalmam nyílt megtapasztalni,amit anno.
Nem lehet szavakba önteni a vendég fogadás,a kiszolgálás,és nem utolsó sorban az ételek látványát, minőségét !
Aki szeret finomat enni,és nem mindegy milyen környezetben teszi ezt, javaslom,a próbát!

Kiváló hely!
Nosztalgia Étterem Kistarcsa a térképen
2143 KistarcsaSzabadság út 46.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség
H
K