Nosztalgia Étterem Kistarcsa
2143 Kistarcsa, Szabadság út 46.

Nosztalgia Étterem Kistarcsa a térképen

K 11:00-22:30
Sze-P 11:00-23:00
Szo 11:00-24:00
V 11:00-22:00
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
elektronikus
magyar, angol, német, orosz, Kinai
Visa, Amex
Krusovice, Radeberger

Nosztalgia Étterem Kistarcsa bemutatkozása

Köszöntkük kedves vendégeinket Nosztalgia éttermünkben, amelyet a 30-as út melletti útazók éhségének és szomjának csillapítására nyitottunk meg újra 2002 áprilisában.

Minden vendéget nagyon nagy ... Tovább >>

Minden vendéget nagyon nagy vendégszeretettel várunk,hogy megtudjuk mutatni mire képes a csapatunk.

Boross Jenő

Nosztalgia Étterem Kistarcsa képei

Szállások Kistarcsa városában
Wellness csomagok Kistarcsa városában

Nosztalgia Étterem Kistarcsa vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Többször jártunk már az étteremben ketten és társasággal is. Asztalt foglalunk minden alkalommal, mert mindig nagyon sokan vannak és biztosra szeretünk menni. Az érkezéstől számítva 20-30 percen belül megkapjuk a mindig finom, ízletes ételeket. A személyzet nagyon barátságos, figyelmes. Az adagok hatalmasak , minden alkalommal be kell csomagoltatnunk a megmaradt ételeket.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Nagyon finom ételek, nagy adagok. Az étlap is és az étterem belseje is retró hangulatú, tipikus kockás terítős hely. Megéri kipróbálni. Mi tatár beefsteak-et ettünk, ami finom volt, a piritós nem volt túl meleg sajnos. A kijevi jércemell tökéletes volt. A sült kacsamell kicsit száraz volt. A palacsinta Isteni finom!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Már több alkalommal ünnepeltünk itt szűk családi körben, így most is erre esett a választás. Egyre mentünk, volt asztal foglalva. Viszonylag gyorsan rendeltünk is, nagyjából tudtuk ki, mit akar. Rengetegen vannak, bármilyen időpontban is megyünk. Most is, így azért bő 45 percet kellett várni az ételre. Én pisztrángot ettem salátával.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én, sajnos, nem tudok ódákat írni erről a helyről. 9-en voltunk, így mindenkinek más-más a véleménye az ott szolgált ételekről. Azt már megtanultunk, hogy húslevest sehol sem szabad rendelni, itt is így volt - sós lé fagyasztott zöldségekkel. Viszont a vadragú leves finom volt. Cigány pecsenye fokhagyma nélkül volt tálalva, a gyermek adag tészta teli volt szalonna bőrkével, grillezett húsok szárazak voltak!

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Évekkel ezelőtt jártunk először itt, egy baráti találkozó alkalmával. Már akkor nagyon megfogott a hely. Most újra alkalmam nyílt megtapasztalni,amit anno. Nem lehet szavakba önteni a vendég fogadás,a kiszolgálás,és nem utolsó sorban az ételek látványát, minőségét ! Aki szeret finomat enni,és nem mindegy milyen környezetben teszi ezt, javaslom,a próbát!

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Szépen kialakított belső tér,kitűnő ételek,kellemes miliő. A bőséges választék és a kitűnően elkészített ételek minősége ellensúlyozza a meglehetősen magas árakat. Az étterem Budapest szomszédságában,Kistarcsán,jól megközelíthető helyen található. Nagyon jól éreztük magunkat ebben a kitűnő étteremben,biztos,hogy ismét fel fogjuk keresni!

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak Csupa Dicséretet érdemel! Nagyon örülök annak,hogy egy ilyen helyen lehettem. Mindenkinek ajánlom aki vágyik a nosztalgiára és mégis mai helyen szeretne egy jót enni. Minden tökéletes volt,a kiszolgálás az ételek a hely maga,jól megközelíthető és mindenben megfelel az előírásoknak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az általunk elhozott nosztalgia húslevest csak leveskockából főzték,amit természetesen otthon vettünk észre. Az itt fogyasztott étel hideg volt és a krumpliköret pedig nyers maradt. A jelenlegi személyzet barátságtalan,senki sem szólt hozzánk. Az ételt fél óra múlva kaptuk meg. Az étterembe olyan sok asztalt tettek be,hogy nem lehet közöttük közlekedni.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Három alkalommal Jártam itt De szerintem. a legjobb! csak ajánlni tudom Pedig járom az ország éttermeit! Az ízek csodásak! ! ! a kiszolgálás tökkeletes gyors az adagok Ó nagyok! ! ! Maradjon így! Egyszer a párom édes apjával voltam itt. Ő pedig tud enni de ez az adag neki is bőven elég volt! Tehát emberek tessék menni bátran!

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járok ezen az úton, és mindig csodálkozva vettem észre az utcán parkoló autók tömegét az étterem előtt, a túloldalon, hosszú sorokban. Első látásra semmi különös, így hát egy kisebb társasággal kipróbáltam. Azért asztalt foglaltam, de a hétköznap kora délután nem volt zsúfolt, parkolót is az étterem bejárata előtt találtam.

Legnépszerűbb csomagok Kistarcsán és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 15.388,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.12.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 26.756,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.819 - 11.759,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 14.606,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.06.30.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.12.05. - 2020.12.05.
Jagelló Business Hotel
2019.12.05. - 2020.03.04.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 61.375,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.12.05. - 2019.12.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 18.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.03.31.
2019.12.04. - 2020.12.05.

Szállodák Kistarcsa környékén
Libra Hotel Kistarcsa
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Kistarcsa
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Kistarcsa
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Nosztalgia Étterem KistarcsaX