Belvárosi Étterem Kistelek

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Belvárosi Étterem Kistelek vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Átlagos 2023. december 25.egyedül járt itt
A Belvárosi étterem egyszerű tálcatologató egység a város központjától nem messze, amint a neve is mondja. Van mellette, ugyanabban az épületben egy lángossütő, ott reméltem venni egy lángost, sor volt, gondoltam sétálok egyet de, mire visszaértem, kb 11-kor a hely már bezárt, így az elmaradt.
Belvárosi Étterem Kistelek - EgyébBelvárosi Étterem Kistelek - EgyébBelvárosi Étterem Kistelek - EgyébBelvárosi Étterem Kistelek - EgyébBelvárosi Étterem Kistelek - EgyébBelvárosi Étterem Kistelek - EgyébBelvárosi Étterem Kistelek - EgyébBelvárosi Étterem Kistelek - EgyébBelvárosi Étterem Kistelek - EgyébBelvárosi Étterem Kistelek - Egyéb
Kiváló 2017. július 22.családjával járt itt
2017. májusában jártam az étteremben, ahol mindennel maximálisan meg voltam elégedve. A kiszolgálás kedves, az ételek között találhatunk magyaros ételeket és korszerű ételeket egyaránt.
Halat evett a család az adag nagyon finom és bőséges volt. Az ételekből nagy a választék, a húsimádók és a vegetáriánusok is megtalálják ami fogukra való és kiemelkedően jó minőségűek.
Jó szívvel ajánlom a helyet. . .
Kiváló 2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Sajnos kevés hely van Csongrád megyében ahol finom halételeket lehet kapni, de ez egyike azoknak!
Tonhalsalátát kértem, kísérőnek egy alkoholmentes sört. Az étel zseniális volt, a sör hideg és isteni volt hozzá.
Kedves kiszolgálás, hangulatos hely, Kistelek városközpontja pedig szívmelengető.
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki színvonalas halételekre vágyik.
Kiváló 2017. július 15.egyedül járt itt
Párommal kirándultunk és véletlenül fedeztük fel az éttermet, a külseje nem nagyon van a toppon, a belseje viszont rendben van. A pincér viselkedése és öltözködése, hagy némi kívánnivalót maga után. Halat rendeltünk, sok helyen jártunk és ettünk már az országban, de itt csinálta meg a szakács a legjobban, és itt volt a legfinomabb.
Kiváló 2016. október 21.barátokkal járt itt
2016 augusztusában már nagyon vártuk, hogy megnyíljon a város legújabb, kedvező árú és jó fekvésű étterme .
Az áraik elfogadhatóak, a személyzet kedves, rugalmas és segítőkész, ahogy azt egy étteremben elvárható, a hely kellemes , tiszta, és élmény itt lenni, nem csak a menüért, hanem a reggeli kávéért, s reggeliért is érdemes felkeresni.
ja meg a lángos és a hamburgere. :)