Centrál Kávézó Kistelek

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Centrál Kávézó Kistelek vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2024. január 9.egyedül járt itt
A Centrál kávézó, mint neve is sugallja, a városka központjában működik, italválasztéka nem rejteget meglepetéseket. Nagyipari multisöröket kínálnak zömmel a Heineken portfólióból, de néhány Asahi termék is bekerült a választékba. Soproni Ászokat és Mort Subite-et csapolnak. A pártlatok kommerszek, a pálinkák jelentenek némi felüdülést ebben a mezőnyben.
Centrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - EgyébCentrál Kávézó Kistelek - Egyéb