Jó kis hely

Onyx Street Food House KistelekOnyx Street Food House Kistelek a térképen

2023. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2024. január 9.
Az Onyx bisztró kétnyelvű, angol és magyar honlapján az étlap és itallap menüpontok megkattintásával nem jön be semmi, de szerencsére véggifotóztam a kínálatot rögzítő dokumentációt. Alapvetően a street foodra összpontosítanak, kínálnak indiai lencselevest, néhány előételt, pizzákat, pastakat, burgereket, hot-dogot, gyrost, frissen sülteket.
Mi egy hamburget ettünk, mely jobbacska volt, a húspogácsa szép vastag, nem sütötték rommá, a sült krumpli mirelit, amit korrektül hőkezeltek. Mellé igen gyenge szószt adtak.
A sörválaszték kommersz, ilyenkor a menekülő útvonal, Pilsner Urquell, ami itt is választékban van, de volánnál ültem, így nem élhettem a lehetőséggel.
A kommersz tömények között a magyar kézműves ginek és az Egyszer volt pálinkák jelentenek lokális maximumot.
Onyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - EgyébOnyx Street Food House Kistelek - Egyéb
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással