Búsné Anikó: Kisteleki 4 nap - Aqua Hotel Kistelek Kistelek

Aqua Hotel Kistelek Kistelek értékelése
1. helyezett az 1 kisteleki szállás közül

Kisteleki 4 nap

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Mindenben jó volt a szállás, csak egy probléma van vele, hogy nem idős és mozgásukban korlátozott emberek részére való. Nincs lift.
Nincs telefon a szobákban. A személyzet nagyon segítőkész és kedves. Még külön igényt is teljesítettek, a vasútállomástól való szállítást is megoldották. A szállodába nincs egymásba nyíló szoba.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Búsné Anikó felhasználót?    Igen

6760 Kistelek
Kossuth u. 3.

2020. november 1.
A személyzet minden tagja nagyon kedves és készséges volt. Na és csinos! Jobbá tehetné a szállást, ha a szoba szellőzése megoldott lenne. A fürdőből visszahozott nedves ruhaneműk túl párásították a levegőt. A szobából épp látható volt a kis kerti tó, ami nagyot dobott a hangulaton. A város...

2020. október 5.
Sok helyen jártunk már de itt a személyzet nagyon udvarias volt, nagyon szuperen viselkedtek, nem volt drága, a fürdő is kellemes volt úgy hogy nagyon jól éreztük magunkat.

2020. szeptember 23.
Sok helyen jártunk már,de ennyire kedves,figyelmes alkalmazottakkal még nem találkoztunk.Nagyon jól éreztük magunkat.Minden tökéletes volt.Biztos,hogy még visszatérünk.

Aqua Hotel Kistelek, Kistelek kiemelt csomagajánlatai
 - Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
 - Hétköznapi kisteleki feltöltődés 2=3
4 nap/3 éjszaka 7.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-12 - 2021-01-31
 - Hétvégi alföldi wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel