Aqua Hotel Kistelek Kistelek
6760 Kistelek, Kossuth u. 3.

Aqua Hotel Kistelek Kistelek a térképen

Szállások Kistelek városában
Wellness csomagok Kistelek városában

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
A szoba felszereltsége megfelelő volt. Sajnálattal tapasztaltuk, hogy a fürdőszoba takarítása nem éppen volt megfelelő. A zuhanyzó körül penészes volt csempe, a zuhany konzolt nem lehetett használni, a mosdó csaptelepről hiányzott a szűrő és nagyon vízköves volt. Az ételek elfogadhatók voltak, csak szélesíteni kéne a választékot.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Jó volt a fürdő,szállás épületen belül.Étkezés(vacsora) házias kiváló ízek(szódabikarbóna szükséges ).Hús imádóknak szentély a hely.A masszőrök kiválóak.Az ágyak (amin mi aludtunk derék fájósoknak nem ajánlott).Vizes ruha ,törülközőknek jó volna szárító alkalmatosság.Sokszor betévedő repülő rovarok ellen VÉDEKEZÉS!

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
A szállás közvetlen a fő út mellett található. A szállás maga nem rossz. A 2. emeleten kaptunk légkondicionált szobákat, melynek nagy hasznát vettük, csak a fránya lift hiányzott. A személyzet nagyon kedves, segítőkész! A reggelit kicsit bővíteni kellene,a félpanziós ellátás színvonalas volt. A fürdő a maximális szolgáltatást nyújtotta.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Első alkalommal látogattunk a szállodába. Érkezéskor felemás érzéseink voltak. A másodikon, a tetőtérben kaptunk tiszta, légkondicionált szobát, az utóbbinak nagy hasznát vettük. Sajnos a felvonó az építéskor elmaradt, így a négy fős család "felcuccolása" a - kicsit keskenyebbre sikerült - lépcsőn "jó edzés". . . A csomagok mozgatásánál egy "hordár kiskocsi" sokat segíthetne.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 27.
Első alkalommal voltunk a szállodában.Aki nyugodt pihenésre vágyik és a gyógyvíz jótékony hatásait szeretné kipróbálni mindenképpen csak ajánlani tudom.Barátságos környezet, segítőkész személyzet!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedvessége, segítsége kiemelkedő. A szobák kényelmesek, az ételek finomak. A fürdő jó, még hétvégén is kevesen voltak. Szívesen ajánlom mindenkinek.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
egyedül utaztam, meg voltam elégedve a szobával, a személyzet nagyon kedves, udvarias volt, jól éreztem magam. Igénybe vettem a fürdő szolgáltatásait. Kellemes volt a fürdőzés. Nagyon jó volt a masszás is. Remek volt.

Értékelt: 2019. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nincs lift amit ha tudok nem ezt a szállást választom! Két ágyas szoba a matrac nagyon silány! Két ágyas szobába illett volna két széket rakni egy akasztós fogast, nem volt hova teregetni. Állandóan ételszag ami már reggel fél hattól minden résen ömlött be! A gyógyvizet tudtam volna értékelni de csak az első nap volt meleg a fürdő nem tartozéka a szállodának, ott csak meg tűrt vendégek voltunk a szauna kultúra nincs!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
A Hotel személyzete udvariasak és figyelmesek a vendégekkel. A szobák és mellékhelyiségek tiszták. Maga a szálloda minden igényt kielégítő. Az ételek jó ízűek. Jól éreztük magunkat. Köszönet a szálloda minden dolgozójának. A fürdő tisztasága kitűnő. Kistelek jó választás volt a pihenésre. A város gyönyörű. Az emberek udvariasok.

Értékelt: 2019. május 5.
Kiváló ár-érték arány, nagyon kedves személyzet, finom ételek és programok vártak ránk. Nagyon kellemes napokat töltöttünk itt. Köszönjük, és ajánljuk másoknak is.

Kistelek
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.02. - 2021.07.12.
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.12-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 23.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.01. - 2021.12.31.
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
Kistelek
5 nap/4 éjszaka 24.975,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz terem használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Kistelek környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

KistelekX