Aqua Hotel Kistelek Kistelek
6760 Kistelek, Kossuth u. 3.

Aqua Hotel Kistelek Kistelek a térképen

Szállások Kistelek városában
Wellness csomagok Kistelek városában

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Sok helyen jártunk már,de ennyire kedves,figyelmes alkalmazottakkal még nem találkoztunk.Nagyon jól éreztük magunkat.Minden tökéletes volt.Biztos,hogy még visszatérünk.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
-már ötödik alkalommal szálltunk meg itt, tehát kb. tudtuk, mire számíthatunk! De most,-az eddigiekkel ellentétben,-a 2. emeleten volt a szobánk, ahova a hetven év feletti páromnak megerőltető volt a napi sokszori le-fel lépcsőzés! A szobánk szűkös volt, és, mindössze 1 db. szék állt rendelkezésre!

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Mindenben jó volt a szállás, csak egy probléma van vele, hogy nem idős és mozgásukban korlátozott emberek részére való. Nincs lift.
Nincs telefon a szobákban. A személyzet nagyon segítőkész és kedves. Még külön igényt is teljesítettek, a vasútállomástól való szállítást is megoldották. A szállodába nincs egymásba nyíló szoba.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Már az érkezéskor felfigyelhető volt a nagy figyelem a fertőtlenítés és a maszkviselés szabályaira.A személyzet udvarias,barátságos és segítőkész.Az ételek minősége és változatossága nagyon jó volt.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
A sok kifakult művirág helyett jobban mutatnának az élővirágok, főleg a fürdőben. Ott még a párás levegő kedvezően is hatna, ha azok a virágok valódiak lennének. A szobában a parányi méretű televíziót, csak elé ülve lehet látni rendesen. A fürdőben nincs megoldva a mozgáskorlátozottak részére a medence megközelítése.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
Ne várj luxust, de ár-érték arányában tiszta és kulturált. Néhol kicsit kopottas, de ez csak a látványon ront egy kicsit. Kényelmes ágy, mini hűtőszekrény /üdítő és pár apróság befér/, légkondi és fürdőszoba. Az ételek kifejezetten finomak voltak, nincs bő választék, de mindenki talál magának valót. Korábban panaszkodtak az újra töltés hiányára, nálunk ezzel nem volt gond.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
A szállás és az ételek is maximálisan jók voltak nem is beszélve a személyzetről! Ilyen figyelmes és kedves dolgozókkal sehol sem találkoztunk még!!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönjük szépen még egyszer nektek:)
Hajmásy család

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
A szoba felszereltsége megfelelő volt. Sajnálattal tapasztaltuk, hogy a fürdőszoba takarítása nem éppen volt megfelelő. A zuhanyzó körül penészes volt csempe, a zuhany konzolt nem lehetett használni, a mosdó csaptelepről hiányzott a szűrő és nagyon vízköves volt. Az ételek elfogadhatók voltak, csak szélesíteni kéne a választékot.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Jó volt a fürdő,szállás épületen belül.Étkezés(vacsora) házias kiváló ízek(szódabikarbóna szükséges ).Hús imádóknak szentély a hely.A masszőrök kiválóak.Az ágyak (amin mi aludtunk derék fájósoknak nem ajánlott).Vizes ruha ,törülközőknek jó volna szárító alkalmatosság.Sokszor betévedő repülő rovarok ellen VÉDEKEZÉS!

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
A szállás közvetlen a fő út mellett található. A szállás maga nem rossz. A 2. emeleten kaptunk légkondicionált szobákat, melynek nagy hasznát vettük, csak a fránya lift hiányzott. A személyzet nagyon kedves, segítőkész! A reggelit kicsit bővíteni kellene,a félpanziós ellátás színvonalas volt. A fürdő a maximális szolgáltatást nyújtotta.

Kistelek
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.04. - 2021.09.29.
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 7.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.20-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-3-4 éjszaka 10.540,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, beltéri játéklehetőségekkel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.28-ig
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 22.050,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.30-ig
Érvényes: 2020.10.20-ig

Szállodák Kistelek környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsony

KistelekX