Aqua Hotel Kistelek Kistelek
6760 Kistelek, Kossuth u. 3.

Aqua Hotel Kistelek Kistelek a térképen

Szállások Kistelek városában
Wellness csomagok Kistelek városában

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
A szállás közvetlen a fő út mellett található. A szállás maga nem rossz. A 2. emeleten kaptunk légkondicionált szobákat, melynek nagy hasznát vettük, csak a fránya lift hiányzott. A személyzet nagyon kedves, segítőkész! A reggelit kicsit bővíteni kellene,a félpanziós ellátás színvonalas volt. A fürdő a maximális szolgáltatást nyújtotta.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Első alkalommal látogattunk a szállodába. Érkezéskor felemás érzéseink voltak. A másodikon, a tetőtérben kaptunk tiszta, légkondicionált szobát, az utóbbinak nagy hasznát vettük. Sajnos a felvonó az építéskor elmaradt, így a négy fős család "felcuccolása" a - kicsit keskenyebbre sikerült - lépcsőn "jó edzés". . . A csomagok mozgatásánál egy "hordár kiskocsi" sokat segíthetne.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 27.
Első alkalommal voltunk a szállodában.Aki nyugodt pihenésre vágyik és a gyógyvíz jótékony hatásait szeretné kipróbálni mindenképpen csak ajánlani tudom.Barátságos környezet, segítőkész személyzet!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedvessége, segítsége kiemelkedő. A szobák kényelmesek, az ételek finomak. A fürdő jó, még hétvégén is kevesen voltak. Szívesen ajánlom mindenkinek.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
egyedül utaztam, meg voltam elégedve a szobával, a személyzet nagyon kedves, udvarias volt, jól éreztem magam. Igénybe vettem a fürdő szolgáltatásait. Kellemes volt a fürdőzés. Nagyon jó volt a masszás is. Remek volt.

Értékelt: 2019. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nincs lift amit ha tudok nem ezt a szállást választom! Két ágyas szoba a matrac nagyon silány! Két ágyas szobába illett volna két széket rakni egy akasztós fogast, nem volt hova teregetni. Állandóan ételszag ami már reggel fél hattól minden résen ömlött be! A gyógyvizet tudtam volna értékelni de csak az első nap volt meleg a fürdő nem tartozéka a szállodának, ott csak meg tűrt vendégek voltunk a szauna kultúra nincs!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
A Hotel személyzete udvariasak és figyelmesek a vendégekkel. A szobák és mellékhelyiségek tiszták. Maga a szálloda minden igényt kielégítő. Az ételek jó ízűek. Jól éreztük magunkat. Köszönet a szálloda minden dolgozójának. A fürdő tisztasága kitűnő. Kistelek jó választás volt a pihenésre. A város gyönyörű. Az emberek udvariasok.

Értékelt: 2019. május 5.
Kiváló ár-érték arány, nagyon kedves személyzet, finom ételek és programok vártak ránk. Nagyon kellemes napokat töltöttünk itt. Köszönjük, és ajánljuk másoknak is.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Mindenkinek ajánlom a helyet, aki reálisan, ár/érték arányosan gondolkodó, és a fizetendő összegnek megfelelő elvárásokra számít!
Végtelen udvarias, vendégszerető személyzet, a finom ételek, kíváló vízminőségű, tömeg nélküli fürdő, ellensúlyozzák az itt-ott már felújításra szoruló épületet! Mi kellemes napokat töltöttünk el!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14.
A személyzet nagyon készséges, segítőkész és kedves volt. Ételek ízletesek.
Fürdőben nem voltak sokan, így nagyon jól éreztük magunkat.
Kistelek rendezett nagyon szép város. Lovashintóval bejártuk az egész várost, nagy élmény volt.

Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Napsugár Apartman Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2019.08.25-ig
Gokart Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 27.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, süteményes büfével, gálavacsorával és korlátlan italcsomaggal, Műjégpálya használattal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Szent János Üdülőház
Mórahalom
2019.09.01. - 2020.08.24.
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.24-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Tiszaalpár
Érvényes: 2020.08.24-ig
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.055,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Kistelek környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Végre őszi szünet! (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)

KistelekX