Aqua Hotel Kistelek Kistelek

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

2022. augusztus 1.a párjával járt itt
A szálloda a város központjában van,a főtér épületei és a hotel is érdekes stílusban épült,virágokkal,szökőkutakkal díszített. Nekünk tetszett. Jó volt, hogy közvetlen az átjárás a fürdőbe,ami praktikus volt,tiszta,nem volt tumultus. Az étkezés választéka is megfelelő volt. A személyzet kedves,közvetlen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2022. július 15.barátokkal járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a Hozel Aqua Kistelek szállodában 2022. Júliusában. Már jártunk itt sok évvel ezelőtt, ezért is választottuk ezt a helyet. Kb 60 férőhelyes, kis családias szálloda, wellness részleggel. A szobánk a belső udvarra nézett, légkondicionálóval felszerelt volt. A wellness részleg nagyon jó, saját termálvizes medecéjük is van.
Aqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - BelsőAqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - VendéglátásAqua Hotel Kistelek Kistelek - SzobákAqua Hotel Kistelek Kistelek - WellnessAqua Hotel Kistelek Kistelek - WellnessAqua Hotel Kistelek Kistelek - SzobákAqua Hotel Kistelek Kistelek - SzobákAqua Hotel Kistelek Kistelek - SzobákAqua Hotel Kistelek Kistelek - Külső képAqua Hotel Kistelek Kistelek - Külső képAqua Hotel Kistelek Kistelek - Egyéb
Kiváló 2022. március 13.a párjával járt itt
A szálloda mindent megtett a kényelem érdekében, nagyon jól éreztük magunkat. Kitűnő konyha, felszolgálás és kedves a személyzet. Sajnos a szállónak nincs saját parkolója, az utcán a parkolás ugyan ingyenes, de úgy kell szabad helyet vadászni. A fürdő a szállodától független, egy folyosón kell áthaladni.
Kiváló 2022. február 15.a párjával járt itt
Teljesen korrekt 3 csillagos hotel. Rendkívül kedves alkalmazottakkal, nagyon finom ételekkel, jó ár-érték arányban. Aki hosszú svédasztalra, szobaszéfre, pipere bekészítésre stb. vágyik, az ne jöjjön ide! Ez nem egy luxus szálloda. Mi elsősorban a jó árfekvése és a mérete miatt választottuk és nem bántuk meg.
Kiváló 2022. február 3.a párjával járt itt
Barátaink javaslatára mentünk a kisteleki AQUA hotelbe. Első pillanatra megtetszett, mivel nagyon kedves,segítőkész volt a recepciós hölgy, valamint, hogy figyelembe vették a korunkat, s egy kellemes, tágas első emeleti szobát kaptunk, mely tiszta, kényelmes volt.
2022. január 31.a párjával járt itt
Kedves Aqua Hotel dolgozók! Nagyon köszönjük az elmúlt hétvégét. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet nagyon kedves volt és mindennel meg voltunk elégedve. Kisteleken belül nagyon jó az elhelyezkedése. Kedvencünk a szemben lévő bowling-biliárd volt. A wellnessel is teljesen elégedettek voltunk.
Kiváló 2022. január 30.a párjával járt itt
A hideg átjáró kellemetlen volt. Kissé késői a három órai szobaelfoglalás. A felszolgálók nagyon közvetlenek és igazán segítőkészek voltak. A szobák kényelmesek, éjszaka lehetett volna alacsonyabb is a hőmérséklet. Az ellátás kifogástalan. Minden étel finom volt. Összességében kellemes öt napot töltöttünk a szállodában, kihasználtuk a Fürdő lehetőségeit is.
Kiváló 2022. január 27.a párjával járt itt
A személyzet kedves és barátságos, a közvetlenség miatt még inkább otthonos volt. Tetszett, hogy minden szobának volt egy külön asztala, így nem kellett minden étkezésnél más-más helyet keresni. A masszázs fantasztikus volt. Köszönet az indiai házaspárnak. Bár a fürdőben úszásoktatás folyik, de minket nem zavart mert a gyógy-és élménymedencéket valamint a jakuzzit tudtuk használni.
Kiváló 2022. január 16.a párjával járt itt
Tisztaság, kényelmes ágyak.
A tv nagyon kicsi. A wifi jól működött.
Nagyon kedves, figyelmes, szolgálatkész személyzet az étteremben. Szinte családias légkör.
Az ételek nagyon finomak, igazi házias ízekkel.
Az indiai masszőrök kiválóak. Az pedig hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe, megfizethetetlen.
Biztos hogy visszatérünk.
Kiváló 2022. január 15.egyedül járt itt
Besorolásnak megfelelő szálloda, látszik a közel 20 év. Felújításra szorul. Szőnyegpadlók viseltesek, a szobai bútorok cserélendők. A fürdőszobai csaptelepek elhasználódottak. Zuhanyozófej cserére szorul. Welness és fürdőrész kicsi. Ma már elvárás az infrakabin és gőzkabin. Az ételek megfelelőek. Reggeli egyhangú.