Aqua Hotel Kistelek Kistelek
6760 Kistelek, Kossuth u. 3.

Aqua Hotel Kistelek Kistelek a térképen

Szállások Kistelek városában
Wellness csomagok Kistelek városában

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 1.
A személyzet minden tagja nagyon kedves és készséges volt. Na és csinos!
Jobbá tehetné a szállást, ha a szoba szellőzése megoldott lenne. A fürdőből visszahozott nedves ruhaneműk túl párásították a levegőt. A szobából épp látható volt a kis kerti tó, ami nagyot dobott a hangulaton. A város központi része is megnyerő volt.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 5.
Sok helyen jártunk már de itt a személyzet nagyon udvarias volt, nagyon szuperen viselkedtek, nem volt drága, a fürdő is kellemes volt úgy hogy nagyon jól éreztük magunkat.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Sok helyen jártunk már,de ennyire kedves,figyelmes alkalmazottakkal még nem találkoztunk.Nagyon jól éreztük magunkat.Minden tökéletes volt.Biztos,hogy még visszatérünk.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
-már ötödik alkalommal szálltunk meg itt, tehát kb. tudtuk, mire számíthatunk! De most,-az eddigiekkel ellentétben,-a 2. emeleten volt a szobánk, ahova a hetven év feletti páromnak megerőltető volt a napi sokszori le-fel lépcsőzés! A szobánk szűkös volt, és, mindössze 1 db. szék állt rendelkezésre!

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Mindenben jó volt a szállás, csak egy probléma van vele, hogy nem idős és mozgásukban korlátozott emberek részére való. Nincs lift.
Nincs telefon a szobákban. A személyzet nagyon segítőkész és kedves. Még külön igényt is teljesítettek, a vasútállomástól való szállítást is megoldották. A szállodába nincs egymásba nyíló szoba.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Már az érkezéskor felfigyelhető volt a nagy figyelem a fertőtlenítés és a maszkviselés szabályaira.A személyzet udvarias,barátságos és segítőkész.Az ételek minősége és változatossága nagyon jó volt.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
A sok kifakult művirág helyett jobban mutatnának az élővirágok, főleg a fürdőben. Ott még a párás levegő kedvezően is hatna, ha azok a virágok valódiak lennének. A szobában a parányi méretű televíziót, csak elé ülve lehet látni rendesen. A fürdőben nincs megoldva a mozgáskorlátozottak részére a medence megközelítése.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
Ne várj luxust, de ár-érték arányában tiszta és kulturált. Néhol kicsit kopottas, de ez csak a látványon ront egy kicsit. Kényelmes ágy, mini hűtőszekrény /üdítő és pár apróság befér/, légkondi és fürdőszoba. Az ételek kifejezetten finomak voltak, nincs bő választék, de mindenki talál magának valót. Korábban panaszkodtak az újra töltés hiányára, nálunk ezzel nem volt gond.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 8.
A szállás és az ételek is maximálisan jók voltak nem is beszélve a személyzetről! Ilyen figyelmes és kedves dolgozókkal sehol sem találkoztunk még!!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönjük szépen még egyszer nektek:)
Hajmásy család

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
A szoba felszereltsége megfelelő volt. Sajnálattal tapasztaltuk, hogy a fürdőszoba takarítása nem éppen volt megfelelő. A zuhanyzó körül penészes volt csempe, a zuhany konzolt nem lehetett használni, a mosdó csaptelepről hiányzott a szűrő és nagyon vízköves volt. Az ételek elfogadhatók voltak, csak szélesíteni kéne a választékot.

Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Kistelek
5 nap/4 éjszaka 27.475,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Nyárfás Apartmanház
Érvényes: 2022.05.15-ig
Szent János Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 34.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.323 - 15.953,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 28.580,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.345 - 22.361,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 11.000 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Érvényes: 2022.12.31-ig

Szállodák Kistelek környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Granada nyár (min. 2 éj)
Öt éjszakás üdülés (min. 5 éj)

KistelekX