Aqua Hotel Kistelek Kistelek
6760 Kistelek, Kossuth u. 3.

Aqua Hotel Kistelek Kistelek a térképen

Szállások Kistelek városában
Wellness csomagok Kistelek városában

Aqua Hotel Kistelek Kistelek vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
A szoba felszereltsége megfelelő volt. Sajnálattal tapasztaltuk, hogy a fürdőszoba takarítása nem éppen volt megfelelő. A zuhanyzó körül penészes volt csempe, a zuhany konzolt nem lehetett használni, a mosdó csaptelepről hiányzott a szűrő és nagyon vízköves volt. Az ételek elfogadhatók voltak, csak szélesíteni kéne a választékot.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Jó volt a fürdő,szállás épületen belül.Étkezés(vacsora) házias kiváló ízek(szódabikarbóna szükséges ).Hús imádóknak szentély a hely.A masszőrök kiválóak.Az ágyak (amin mi aludtunk derék fájósoknak nem ajánlott).Vizes ruha ,törülközőknek jó volna szárító alkalmatosság.Sokszor betévedő repülő rovarok ellen VÉDEKEZÉS!

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
A szállás közvetlen a fő út mellett található. A szállás maga nem rossz. A 2. emeleten kaptunk légkondicionált szobákat, melynek nagy hasznát vettük, csak a fránya lift hiányzott. A személyzet nagyon kedves, segítőkész! A reggelit kicsit bővíteni kellene,a félpanziós ellátás színvonalas volt. A fürdő a maximális szolgáltatást nyújtotta.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Első alkalommal látogattunk a szállodába. Érkezéskor felemás érzéseink voltak. A másodikon, a tetőtérben kaptunk tiszta, légkondicionált szobát, az utóbbinak nagy hasznát vettük. Sajnos a felvonó az építéskor elmaradt, így a négy fős család "felcuccolása" a - kicsit keskenyebbre sikerült - lépcsőn "jó edzés". . . A csomagok mozgatásánál egy "hordár kiskocsi" sokat segíthetne.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 27.
Első alkalommal voltunk a szállodában.Aki nyugodt pihenésre vágyik és a gyógyvíz jótékony hatásait szeretné kipróbálni mindenképpen csak ajánlani tudom.Barátságos környezet, segítőkész személyzet!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedvessége, segítsége kiemelkedő. A szobák kényelmesek, az ételek finomak. A fürdő jó, még hétvégén is kevesen voltak. Szívesen ajánlom mindenkinek.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
egyedül utaztam, meg voltam elégedve a szobával, a személyzet nagyon kedves, udvarias volt, jól éreztem magam. Igénybe vettem a fürdő szolgáltatásait. Kellemes volt a fürdőzés. Nagyon jó volt a masszás is. Remek volt.

Értékelt: 2019. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nincs lift amit ha tudok nem ezt a szállást választom! Két ágyas szoba a matrac nagyon silány! Két ágyas szobába illett volna két széket rakni egy akasztós fogast, nem volt hova teregetni. Állandóan ételszag ami már reggel fél hattól minden résen ömlött be! A gyógyvizet tudtam volna értékelni de csak az első nap volt meleg a fürdő nem tartozéka a szállodának, ott csak meg tűrt vendégek voltunk a szauna kultúra nincs!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
A Hotel személyzete udvariasak és figyelmesek a vendégekkel. A szobák és mellékhelyiségek tiszták. Maga a szálloda minden igényt kielégítő. Az ételek jó ízűek. Jól éreztük magunkat. Köszönet a szálloda minden dolgozójának. A fürdő tisztasága kitűnő. Kistelek jó választás volt a pihenésre. A város gyönyörű. Az emberek udvariasok.

Értékelt: 2019. május 5.
Kiváló ár-érték arány, nagyon kedves személyzet, finom ételek és programok vártak ránk. Nagyon kellemes napokat töltöttünk itt. Köszönjük, és ajánljuk másoknak is.

Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Grand Hotel Glorius
Makó
4 nap/3 éjszaka 12.510 - 18.360,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.210 - 16.560,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, ajándék bowlingozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.06-ig
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Sport Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.518,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Kistelek környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Napi árak
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

KistelekX