Vukilány: Szuper pihenés Kisteleken az Aqua hotelban:) - Aqua Hotel Kistelek Kistelek

Aqua Hotel Kistelek Kistelek értékelése
1. helyezett az 1 kisteleki szállás közül

Szuper pihenés Kisteleken az Aqua hotelban:)

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Sok helyen jártunk már,de ennyire kedves,figyelmes alkalmazottakkal még nem találkoztunk.Nagyon jól éreztük magunkat.Minden tökéletes volt.Biztos,hogy még visszatérünk.

Szeretnéd követni Vukilány felhasználót?    Igen

6760 Kistelek
Kossuth u. 3.

2020. november 1.
A személyzet minden tagja nagyon kedves és készséges volt. Na és csinos! Jobbá tehetné a szállást, ha a szoba szellőzése megoldott lenne. A fürdőből visszahozott nedves ruhaneműk túl párásították a levegőt. A szobából épp látható volt a kis kerti tó, ami nagyot dobott a hangulaton. A város...

2020. október 5.
Sok helyen jártunk már de itt a személyzet nagyon udvarias volt, nagyon szuperen viselkedtek, nem volt drága, a fürdő is kellemes volt úgy hogy nagyon jól éreztük magunkat.

2020. szeptember 19.
-már ötödik alkalommal szálltunk meg itt, tehát kb. tudtuk, mire számíthatunk!De most,-az eddigiekkel ellentétben,-a 2. emeleten volt a szobánk, ahova a hetven év feletti páromnak megerőltető volt a napi sokszori le-fel lépcsőzés!A szobánk szűkös volt, és, mindössze 1 db. szék állt...

Aqua Hotel Kistelek, Kistelek kiemelt csomagajánlatai
 - Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
 - Hétköznapi kisteleki feltöltődés 2=3
4 nap/3 éjszaka 7.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-12 - 2021-01-31
 - Hétvégi alföldi wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel