Kistolmács és környéke
4,9
a 2 kistolmácsi szállás közül
Vendégház
Fortuna Vendégház Kistolmács

Rejtek Vendégház és Kisrejtek Apartmanház Lispeszentadorján - Napi ár önellátással
Napi ár önellátással
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Fortuna Vendégház Kistolmács vélemények

Kiváló 2021. augusztus 13.a párjával járt itt
6 éve a Fortunába járunk nyaralni a párommal Kistolmács! Nagyon szeretünk ott lenni! Hangulatos nagyon jo hely! Tulajdonosok és a személyzet nagyon kedves imádjuk öket! Rendezett tiszta minden a part gyönyörü a viz hibátlan! Igazi családi hangulat van! Az ételek isteni finomak! Nagyon tud a szakácsnö! Kiszolglás minden 10 pont!
Fortuna Vendégház Kistolmács - Külső kép
Kiváló 2016. július 30.a párjával járt itt
Szép, nyugodt környezet. A tulajdonosok nagyon barátságos emberek. Az ételek finomak és bőségesek. / a ház asszonya remekül főz ! / A szállás kényelmes, a környéken lehet programokat csinálni. / kisvasút, arborétum, strand / Az árak szolidak. Akik szeretik a nyugodt, szép környezetet bátran látogassanak el erre a helyre, erre a szállásra.
Károly és neje, 2016. július 26-30
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 2.csoporttal járt itt
Csendes, nyugodt környéken helyezkedik el a szálláshely, közvetlenül a tó partján. A szobánk a tóra nézett, így nagyon szép panorámában lehetett részünk. A szoba tisztasága nem hagyott maga után kívánni valót. Panzióhoz képest nagyon jó minőségű ágynemű és törölköző állt rendelkezésre.
Fortuna Vendégház Kistolmács - Környék