Kiss Tamás szobor Kisújszállás

Kiss Tamás szobor Kisújszállás
Kiss Tamás szobor KisújszállásKiss Tamás szobor Kisújszállás
Kiss Tamás szobor KisújszállásKiss Tamás szobor Kisújszállás

Kiss Tamás szobor Kisújszállás bemutatkozása

A református templom előtt álló Kiss Tamást ábrázoló szobrot 2015. október 23-án állították fel. Pintér Attila alkotása. Kisst egy padon ülve ábrázolja Pintér, ölében könyvvel.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
2025.01.06-ig
Garden Hotel Szolnok
55.900 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kiss Tamás szobor Kisújszállás vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Átlagos 2023. május 9.egyedül járt itt
Amikor arrajártam és felfigyeltem a református templom előtt üldögélő idősebb úrra, először az jutott eszembe, hogy jéé, Major Tamás! De mit keres itt? Talán a sziluett, a tartás juttatta eszembe a színészt.
Kiss Tamás szobor Kisújszállás - EgyébKiss Tamás szobor Kisújszállás - Külső képKiss Tamás szobor Kisújszállás - EgyébKiss Tamás szobor Kisújszállás - Külső képKiss Tamás szobor Kisújszállás - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 6 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.