Kunbabák Kisújszállás

Kunbabák Kisújszállás
Kunbabák KisújszállásKunbabák Kisújszállás
Kunbabák KisújszállásKunbabák Kisújszállás

Kunbabák Kisújszállás bemutatkozása

A Horváth-lovastanya bejáratánál található kunbabák Gyöfi Sándor alkotásai. 2002. szeptember 14-én avatták fel.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Kunbabák Kisújszállás vélemények

2055
Érdekes 2023. március 12.egyedül járt itt
Ezek a kunbabák is Györfi Sándor "fiai", a stílus maga az ember, és miután már több helyen láttam a babáit, kezdem felismerni őket. Majdnem ugyanolyanok, mint az összes többi, és itt is valami kerek tárgyat fognak a hasuk előtt a kezükben, de ez itt nem tűnik csészének.
Kunbabák Kisújszállás - Külső képKunbabák Kisújszállás - Külső képKunbabák Kisújszállás - Külső képKunbabák Kisújszállás - EgyébKunbabák Kisújszállás - Külső képKunbabák Kisújszállás - Külső képKunbabák Kisújszállás - Külső képKunbabák Kisújszállás - Külső kép