Jó pacal

442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda a térképen

2022. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. november 22.
A 442 étterembe a pacalpörkölt felirat vonzott be. Még csak 10 óra volt, reméltem, hogy már kinyitott a konyha. S így is volt.
Bementem a belső terembe (van teraszuk is, novemberben kicsit hideg), egy morózus úr állt a pult mögött, köszöntem neki, megjegyzem, ketten voltunk a helységben összesen. Nem felelt vissza. Ilyen taplóságra nem számítottam, de nem tettem le arról, hogy választ kapjak. Valamivel hangosabb szóltam: mondom, jó napot. Erre kaptam egy kelletlen jó napotot, amit olyan arckifejezés kísért, mintha valami extra szolgáltatást kértem volna.
Vélhetően nem pincér volt az illető, hanem tulaj, vagy a tulajnak ismerőse, de teljesen mindegy, így nem viselkedünk.
Jött viszont hamar a pincér hölgy, aki kedves volt.
Rendeltem egy pacalpörköltet kovászos uborkával, látszott az egyébként dizájnos tányér méretén, hogy itt körettel eszik többnyire a pacalt, kissé szétfolyt, de maga az anyag jó volt, meg voltam vele elégedve.
A kenyér nagyon gyenge minőségűnek bizonyult és nem is igazán frissnek.
Az árak barátságosak.
Az asztalon só, bors és chili őrlő.
Nekem ez megér 4 pontot a pocsék kenyér dacára.
Kiszolgálás:Átlagos
442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda - Egyéb442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda - Egyéb442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda - Egyéb442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda - Egyéb442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda - Egyéb442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda - Egyéb442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda - Egyéb442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda - Egyéb442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda - Egyéb442 Pizza-Strand-Bisztró Kisvárda - Egyéb
Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.