McDonald's Kisvárda

gyorsétterem, hamburgerező
McDonald's Kisvárda
McDonald's KisvárdaMcDonald's Kisvárda
McDonald's KisvárdaMcDonald's Kisvárda

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Szabolcs Vezér Panzió Szabolcs
27.000 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

McDonald's Kisvárda vélemények

Szörnyű 2023. február 14.gyerekekkel járt itt
Sokszor voltam már Mekibe sok helyen! Mivel ez a Neki van a legközelebb a lakóhelyemhez ide jártunk a legtöbbet. De én soha többet be nem tetszem a lábam ide, alpári kiszolgálók miatt. Már 1x akartam beírni a panaszkönyvbe, de lebeszéltek róla, most meg csak megfogtam magam és eljöttem eldöntve , hogy soha többé nem fogok ide jönni, inkább utazok 50 km ert.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2022. november 22.egyedül járt itt
A kisvárdai McDonaldsban ezúttal egy sütit kértem, a megszokott tesztételem a sajtburger, nem mintha nem lenne egyforma mindenütt. Egy fehércsokis málnás sütit ettem, 950 forint volt és parányi adag, de ez nekem pont megfelelt. Nem volt rossz, bár lehetett volna gyümölcsösebb.
McDonald's Kisvárda - EgyébMcDonald's Kisvárda - EgyébMcDonald's Kisvárda - EgyébMcDonald's Kisvárda - EgyébMcDonald's Kisvárda - EgyébMcDonald's Kisvárda - EgyébMcDonald's Kisvárda - Egyéb