Korrekt fősodratú cukrászda

Poncsák Cukrászda KisvárdaPoncsák Cukrászda Kisvárda a térképen

2022. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. november 20.
A Poncsák Kisvárda egyik legnépszerűbb cukrászdája. Az erős fősodor. Nagy volt bennem a késztetés, hogy mákos habos és Rákóczi túrós sütiket vegyek elvitelre, ugyanaz szólt mellette, mint ellene, tételesen, hogy ugyanezeket vettem Nyíregyházán egy másik cukrászdában.
Végül egy Ischler és egy pozsonyi kifli mellett döntöttem. Kérdezték, hogy diósat, vagy mákosat kérek, mondtam, hogy eszembe sem jutott, hogy akár diós is lehet.
Az Ischler 720 forint volt, Szamos termék, a kifli 550.
Tisztes 4 pont.
Poncsák Cukrászda Kisvárda - EgyébPoncsák Cukrászda Kisvárda - EgyébPoncsák Cukrászda Kisvárda - EgyébPoncsák Cukrászda Kisvárda - EgyébPoncsák Cukrászda Kisvárda - EgyébPoncsák Cukrászda Kisvárda - EgyébPoncsák Cukrászda Kisvárda - Egyéb

Poncsák Cukrászda további értékelései

2018.05.23barátokkal
Pünkösd vasárnap nem sokkal zárás előtt tértünk be egy süteményezésre. A cukrászda szépen fel újított, tiszta. A sütemény amit választottunk finom és friss volt. A kiszolgálás annak ellenére gyors, hogy elég sokan voltak, illetve sokan vásároltak elvitelre süteményt, és sokan fagylaltoztak.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.