Kisvárdai vár Kisvárda

Kisvárdai vár Kisvárda
Kisvárdai vár KisvárdaKisvárdai vár Kisvárda
Kisvárdai vár KisvárdaKisvárdai vár Kisvárda

Kisvárdai vár Kisvárda bemutatkozása

A kisvárdai vár területén talált őskori leletek alapján azt feltételezik, hogy a mai várrom helyén egykor földvár állott. A honfoglalást követően az ősi Gutkeled nemzetségből származó Várday család (mely a Báthory családdal közös őstől ered) lett a település birtokosa, amely családot első ízben egy, a XIII.

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2024.09.09-ig
Szabolcs Vezér Panzió Szabolcs
27.000 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kisvárdai vár Kisvárda vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Érdekes 2018. szeptember 9.a párjával járt itt
Kellemes kis település,kis domb tetején halastó körülötte,nekem nagyon tetszik a környezete,sajnos már csak vár részlet látható. nem lehet bemenni mert szinházként funkcionál nyári estéken az udvaron. meg kell nézni mert nagyon szép a környezete vár-ral szemben egy hotel ,focipálya mellette-kár volt ide tenni-nem illik a környezetbe
Késő gótikus várrom
Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda - Kisvárdai vár Kisvárda -