3,3
városi Állatkert közül
Állatkert

Mini Zoo Komló bemutatkozása

2016-ban nyílt meg Komlón a Mini Zoo, ahol több mint 60 állatfajjal ismerkedhetnek meg a látogatók. Az itt található állatok többsége simogatható, sétáltatható és etethető, így igazán egyedi és különleges élményben lehet részünk. Az állatkert célja, hogy minél közelebb hozzák a természetet az emberekhez.

Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Mini Zoo Komló vélemények

Érdekes 2023. július 28.gyerekekkel járt itt
Régóta nézegettem ezt a helyet az interneten, de nem fűztem hozzá sok reményt, végül mégis úgy döntöttem meglátogatjuk. Jó döntésnek bizonyult. Minden szuper volt, az állatok többsége barátságos, a makis élmény, hogy bent lehetsz velük a ketrecben egyedülálló, így mindenképpen érdemes ide ellátogatni.
Mini Zoo Komló - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.