városi Szobor közül
Szobor

Trianon emlékmű Kömlőd bemutatkozása

A Trianon emlékművet a református templom mögött helyezték el. Felavatására 2011-ben került sor.

Parti Panzió Tata - Napi árak
Portobello Hotel Esztergom
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval

Trianon emlékmű Kömlőd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 731 városban járt márFelfedező - 2338 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45304 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 13.egyedül járt itt
Kömlődön sétálgattam, volt egy jelzés, hogy hej, a református templom műemlék ám! Erre kiszálltam, hogy ,megnézzem, de egy bezárt templomot nem annyira tud véleményezni az ember, hát, ha már ott voltam, körüljártam. No, és mögötte volt ez a szerénység.
Trianon emlékmű Kömlőd - Külső képTrianon emlékmű Kömlőd - Egyéb