Trianon emlékmű Kömlőd

A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
1. helyezett
városi Szobor közül
Kategória
Szobor

Trianon emlékmű Kömlőd bemutatkozása

A Trianon emlékművet a református templom mögött helyezték el. Felavatására 2011-ben került sor.

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás

1 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
10.27-11.07.
Hotel Abacus Herceghalom
87.960 Ft / 2 fő / 2 éj-től bőv. félpanzióval

Trianon emlékmű Kömlőd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 603 városban járt márFelfedező - 1896 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35328 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 13.egyedül járt itt
Kömlődön sétálgattam, volt egy jelzés, hogy hej, a református templom műemlék ám! Erre kiszálltam, hogy ,megnézzem, de egy bezárt templomot nem annyira tud véleményezni az ember, hát, ha már ott voltam, körüljártam. No, és mögötte volt ez a szerénység.
Itt fényképeztem:
Trianon emlékmű Kömlőd - Külső képTrianon emlékmű Kömlőd - Egyéb