Kiváló étterem a nyugati határszélen

Mjus Wolrd Resort& Thermal Park KörmendMjus Wolrd Resort& Thermal Park Körmend a térképen

Kiváló 2019. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. július 26.
Csodálatos ételválasztékkal és finom ízekkel vár a MJUS szálloda étterme. Minőségi anyagokkal dolgoznak, legyen az reggeli, vagy vacsora. Az ezidáig megszokott négycsillagos választékon felül nekem az alábbiak tűnteg fel: volt vagy 5-6 féle növényi tej a legmárkásabból, magok és aszalt gyümölcsök széles választéka reggel és este, az esti süteményválastrákban frissen készült sós ropogtatnivalók is vannak, reggelire sokféle meleg ételt is kínálnak (hurka, 3 féle sült kolbász, bacos, sült sonka stb). A pék/pizzapék ugyan olasz és nem beszél magyarul, de készséggel teljesíti a rántotta-kívánságodat. A kemencéjüket a legteljesebb mértékben kihasználják. Itt helyben sütik a nagyon finom péksüteményeket és kenyérféléket. Nagyon finom pizzák is készülnek, melyekket ellátják a strand-büfét is. A felszolgálók mind kedvesek, különösen az idősebb úr, kinek kanál lóg a kötényén (erről egy régi vicc is eszembe jutott). Említésre méltó még az a ritka, de nagyon hasznos megoldás, hogy az étteremből közvetlenül is nyílik egy mosdó. A cukrászda részről is csakis jókat tudok mondani.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Mjus Wolrd Resort& Thermal Park Körmend - Étel/italMjus Wolrd Resort& Thermal Park Körmend - BelsőMjus Wolrd Resort& Thermal Park Körmend - Étel/italMjus Wolrd Resort& Thermal Park Körmend - BelsőMjus Wolrd Resort& Thermal Park Körmend - BelsőMjus Wolrd Resort& Thermal Park Körmend - Belső
Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Napi ajánlat reggelivel rugalmas lemondási feltételekkel
Napi ajánlat reggelivel rugalmas lemondási feltételekkel
2025.01.05-ig
Mjus Resort & Thermal Park Körmend