ZigZag: Útközben egy rövid megálló - Kolcsár Cukrászda-Pékség környei Mintaboltja Környe

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Útközben egy rövid megálló

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Oroszlány és Tatabánya között nagyjából félúton Környe településen haladt keresztül az út, a Kolcsár Cukrászda és Pékség mintaboltja a főút mellett közvetlenül található, az épület előtt parkolási lehetőséggel, a polgármesteri hivatal és a művelődési ház szomszédságában.
A cég központja Oroszlányban található, a sütőipari családi vállalkozás a rendszerváltozást követően alakult, a székhelyen és ezen kívül Komáromban és Tatabányán vannak mintaboltjaik, úgy tűnik, csak a megyén belül "mozognak".
A termékkínálat meglehetősen szolid volt ottjártamkor, bár a honlapjuk szerint számos izgalmasnak tűnő pékárut készítenek. Tönkölyös, illetve Graham lisztes péksüteményük (zsemle, kifli) nem volt kapható. A magos zsemle 55 Ft-ba került, ebből vettem 2 db-ot, valamint 1-1 műanyag dobozos keksz csomagot (aprósütemények), a lekváros 490, a csokis 620 Ft-ba került. Átlagos volt minden, semmi emlékezetes. Zsemlék frissessége megfelelő, a kekszek nem voltak elég ropogósak, jellegtelennek mondanám.
A kiszolgálás nem volt barátságos.
Helyben is lehet sütizni, de nekem a légkör elég rideg volt (orvosi rendelő hangulatú).

Ennyire tetszett: Átlagos

2851 Környe
Alkotmány u. 6-10.

Vélemények ZigZag felhasználótól

2020. március 22.
A Belvárosi Plébániatemplom az Erzsébet híd pesti hídfőjénél egykori római erődítmény falaira épült, a 11. században itt temették el a mártír Szent Gellért püspököt. Többször átépítették román, majd gótikus stílusban, majd ismét átalakították, a török hódoltság korában mecsetként használták, majd...

2020. február 9.
Évek óta működő, közkedvelt, önkiszolgáló, gluténmentes étterem az Ecseri úti metrómegálló közvetlen közelében, az emblematikus toronyház földszintjén, ahol a 90-es években - főiskolai diákéveim idején - egy talponálló kocsma üzemelt (legalábbis mi az iskolatársakkal csak inni jártunk ide), csak...

2020. február 9.
Zenében a New Wave a kedvenceim közé tartozik, kávézóban is bizalmat szavaztam nekik. Helyszín a Fény utcai piac mögötti északi üzletsor. A pultos/barista fiatalember a bejárat előtt dohányzott érkezésemkor, de azonnal abbahagyta, eldobta, pedig mondtam, hogy nem sietek, kivárom. A nem túl hosszú...