Nem ajánlom a helyet másoknak!

Többet vártam

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Egy 4 csillagos szállodától sokkal többet vártam. Szuper a hely, viszont néhány dolog nem éri el a kívánt színvonalat.
- a fürdőben régi, kopott a csaptelep
- a zuhanykabin nyeklik
- a zuhanyrózsát tartó rúd kijár a falból
- a mosdó és a zuhanykabin vízköves
- a függöny lyukas
- a vacsoránál a vendégeknek kellett felhívni a személyzet figyelmét, hogy több fogás elfogyott

A szálloda pozitívuma, hogy gyönyörűséges környezetben helyezkedik el, kiváló adottságai vannak.

Személyzet:

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag
2625 Kóspallag
Kóspallag - Nagyirtáspuszta, az erdő közepén

2019. július 28.
Gyönyörű fekvésű, csupa-fa erdőszéli wellness hotel egy hatalmas zöld rét közepén, a hegyek ölelésében. Friss levegő, távol a város zaja, még a környező falvakon is kívül esik. A környék kiválóan alkalmas kirándulásra, erdőjárásra. Megközelítése tömegközlekedéssel nem egyszerű. Wellness...

2019. július 23.
A hotel elhelyezkedése, felszereltsége és konyhája nagyon jó! A szolgáltatások (wellness) kiváló. A szobák egyszerűek, de kényelmesek. A 4 csillagos minősítés gondolom a szolgáltatások miatt van, de véleményem szerint a tisztaság nem volt igazán 4 csillagosnak megfelelő. Az ételek nagyon...

2019. május 14.
Nagy várakozással érkeztünk a szállodába. Gyönyörű környezet, szép épület, komfortos szobák, átlagosan ízletes vacsora. Azonban lehetne arra figyelni, hogy érkezéskor ne kelljen a fürdőt takarítani egy kisebb felújítás után, és hogy az étteremben ne kényszeredett mosollyal szolgáljanak fel este...

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel, Kóspallag kiemelt csomagajánlatai
 - Barangolás & wellness a Börzsönyben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, esti fürdővel, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-02 - 2021-06-11
 - Vadregényes pünkösd (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna feöntésekkel, esti fürdőzéssel, animátor programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-05-21 - 2021-05-24
 - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021-02-02 - 2021-12-22